Category

Walentino Bets Big with New Logo Hardware na Rockstud-Free Torebce na wiosnę 2019

najprawdziwsza rzecz, którą mogę powiedzieć o Valentino’s Spring 2019 worków, jest to, że były jedną z słabszych części pokazu pasa startowego marki, ale To nie tyle krytyki, jak brzmi jak ubrania w kolekcji były całkowicie i żywiołowe wspaniale, tak bardzo, że czuję się zmuszony wspomnieć o nich w przeglądarce worków, które wydarzyło się bardzo rzadko przez lata. Jeśli nie spojrzałeś na kolekcję w całości, nie pożałujesz poświęcenia kilku minut, aby cieszyć się tym.

Torby były trochę ambitne, zarówno w tym, co włączyli i co w dużej mierze unikali. Najbardziej oczywistym dodatkiem był nowy element sprzętowy, który ozdobił prawie wszystkie torby, wyposażone w odrębne, zwisające ciągnięcie, które płonął Valentino Red na większości projektów. Torba klapowa z łańcuchem była jedyną wersją, która zdecydowała się na Tonal Tassel, a to były moje ulubione Grupy.

Nacisk na pojemne torby na ramię czuły przyjazne nabywców i nowoczesne, ale nie mogę się całkiem przekonać się, by kochać egzekucji – jak otaczającego V siedzi, nie, usiądź z całkiem tuż ze mną, a nie wykonał wykonania Gruba torba na ramię, której większość przeprowadzanych modeli. Mogłem jednak zobaczyć, że jest wyrafinowany w coś wielkiego w przyszłych sezonach i cieszę się, że widzę Walentino znacząco poruszać się z Rockstuds, przynajmniej na pasie startowym. Niektóre zbiorowe totes, które jakoś udało się być zarówno odrębne, jak i minimalistyczne z pewną sprytną egzekwencją, zawierającą małą, prostą stadninę jako załącznik uchwytu, ale to jedyne miejsce, w którym znaleziono w nowych projektach. Sprawdź wszystkie worki poniżej.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *