Category

Donna Karan idzie ladylise na jesień ze swoją torbą łącznikową

w ciągu ostatnich kilku dni, gorące letnie noce w Nowym Jorku wydawały się trochę niesamowite, a w powietrzu pojawił się niewielki odcień. Jako miłośnik jesieni mój poziom podniecenia dla nadchodzącego sezonu pomnożył wykładniczo. Przez jakiś czas planuję dodatki do mojej jesiennej garderoby, a jednym z podstawowych zszywek, które wszyscy musimy mieć w szafie akcesoriów, jest torba na ramy.

Donna Karan jest świadoma sezonowych zszywek i wydaje się, że stworzyła torbę łącznikową z myślą o kobiecych, eleganckich i wydajnych damach. Torby Donny Karan ściśle podążają za ogólnym wyczuciem marek, komponując luksusowe materiały w rzeźbiony i stłumiony sposób.

Chociaż zwykle nie pociągają mnie brązowe torby, jest coś kwintesencyjnie najlepszego w głębokiej brązowej skórzanej torbie, gdy pogoda się ochładza. Ton kremowy, wielbłąda i brązu wyglądają zarówno klasycznie, jak i modnie. Myślę o noszeniu brązowej wersji łydki i połączeniu jej z najlepszymi dużymi spodniami nóg i bluzką. Prostota koloru i stylu pozostawia wyróżniający się strój.

Torba łącznika zwraca uwagę ze względu na błyszczący pasek żywicy na zamknięciu wraz z górnym uchwytem. Projekt jest zarówno w małym, jak i dużych rozmiarach, z których oba są dostępne w różnych materiałach i kolorach. Uwielbiam również wymiarowość, którą drukowany krokodyl wprowadza do podstawowej torby. Mały za 2495 USD i duży wydrukowany za 2595 USD za pośrednictwem Donny Karan Online.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *