Category

Embrace Fall 2011 trendy wcześnie z Jimmy Choo Python

będziemy robić wymagane podsumowanie wszystkich trendów akcesoriów z 2011 roku w ciągu najbliższych kilku tygodni, ale kiedy zobaczyłem torbę Jimmy Choo Saba Python Hobo, po prostu nie mogłem Nie pomaga sobie. Mieszanie tekstur i Pythona są bardzo ważne dla tegorocznego wyglądu, a ta torba łączy obie w bardzo noszącej, funkcjonalnej torbie.

Czułem się bardziej pozytywnie co do projektów Jimmy’ego Choo na wiosnę 2011 rok niż na torebki firmy w tym, co wydaje się dość przez długi czas, a w szczególności ta torba jest przykładem tego, co Choo ma tendencję do radzenia sobie dobrze. Ma nutę bohemii bez jawnego hipis-dippy, a metaliczne wykończenie na Pythonie dodaje niezwykle luksusowego akcentu. Głębokie zamszowe wykończenie zapewnia wystarczający kontrast, aby powstrzymać Pythona z strzelnicy przed przeglądaniem ponadprzeciętności. Równowaga: to piękna rzecz.

Neutralność z wieloma teksturami, materiałami i kolorami jest trudna do stworzenia, ale zespół akcesoriów w Choo wykonał tutaj dobrą robotę. Ta torba może być przenoszona w zasadzie w każdej sytuacji, w której czarna torba byłaby odpowiednia, ale wykładniczo wyższy poziom wizualnego zainteresowania, jakie taki wybór zapewnia wiele dywidend w stylu. Jak zawsze jednak będziesz musiał zdecydować, czy jest to warte podwyższonej ceny. Kup za pośrednictwem Net-A-Porter za 4250 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *