Category

Hermès bada swoją swobodną stronę z wiosennymi torbami startowymi w 2019 r.

w sporcie, trudno jest przesłać wartość głębokiej ławki. Jeśli nie jesteś osobą sportową, “głęboką ławką” odnosi się do jakości nieczynnych graczy zespołu – gdy składniki drugiego i trzeciej strniowe są silniejsze niż tych z przeciwnika, masz prawdziwą przewagę konkurencyjną Długość gry lub sezonu, gdy przystawki mogą się męczyć lub boli, a fortuny zespołu coraz bardziej zależą od graczy, którzy mogą nie być równie dobrze znani fanom. W nieco inny sposób, to również prawda w świecie akcesoriów wysokiej klasy, gdzie popularny design lub dwa mogą utrzymać cię przez kilka sezonów, ale nie jest to długoterminowy biznesowy biznes. Na pasie startowym Wiosna 2019 Hermès spojrzał w dół swojego składu, aby zademonstrować zrozumienie dokładnie tej koncepcji.

Podobnie jak Resort 2019, Herbag pomyślał w widocznym miejscu na tym pasie startowym, z rozebranym (ale wciąż kwintesencjalnie Hermès) i swobodne, lekkie ciało płótno. Tradycyjne Birkins i Kelly były widocznie nieobecne, a zamiast tego reszta kolekcji została wypełniona z torbami, które czuły się w dużej mierze mniej formalne niż te dwa ultradniane elementy, w tym Sludy Fold-Over Totes i minimalistyczne składane worki klapowe na łańcuchach.

Dla mnie, wyróżniający się kawałek kolekcji – i najlepszy przedstawiciel jego sportowego, funkcjonalnego, codziennego uczucia – była nową wersją dawniej ultrapalnej torby Verrou, która jest ostro dopasowanym kształtem klapy zamocowaną z przesuwnym zamkiem nie Dużo bogatsza wersja tych powszechnie znalezionych na straganach łazienkowych. (Mówię, że z uczuciem, przysięgam.) Na wiosnę Hermès sparował go z szerokim, grubym, jaskrawo kolorowym paskiem internetowym zamiast delikatnego łańcucha, który ma teraz, co dało torbę nowy kontekst, w którym może być Fun Daime Mini opcja. Sprawdź pełną kolekcję poniżej.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *