Category

Saint Laurent przedstawia nowy malutki, malutki rozmiar torby sac de jour

Jeśli byłeś wśród miłośników torby, żałując trendu dla maleńkich, prawie niefunkcjonalnych mikro toreb, mam dla ciebie złe wieści: my: my nie są pod koniec tego trendu i prawdopodobnie nie będzie przez kolejny rok. Z drugiej strony, jeśli byłeś jedną z wielu, które złapałeś bitowe torby, takie jak Fendi Micro Peekaboo, mam dla ciebie dobrą wiadomość: Saint Laurent robi teraz nowy rozmiar Sac de Jour, jest to najdrobniejsze.

Toy Sac de Jour uzurpuje nano jako najmniejszy rozmiar popularnej torby, a zgodnie ze stroną produktu Luisaviaroma procedury o szerokości 13,5 centymetra o szerokości 13,5 centymetra lub nieco więcej niż 5,3 cala. Mój iPhone 6 Plus absolutnie nie pasuje do niego.

Dla porównania, Nano Sac de Jour jest ponad dwa razy szerszy, mierząc stosunkowo obficie 8,6 cala. Fendi Micro Peekaboo, który jest obecną panującą mikro torbą, ma sześć cali szerokości, co sprawia, że ​​ta torba jest nowym mistrzem (rodzaju). W przeciwieństwie do Micro Peekaboo, nie wygląda na to, że można użyć zabawki SDJ jako uroku torby na większej torbie, co jest zbyt złe; To znacząca część uroku Micro Peekaboo.

Na szczęście zabawka SDJ ma nieco mniejszą cenę do dopasowania. Możesz wybrać jeden za 1350 USD za pomocą Nordstrom, w porównaniu z 1550 USD Peekaboo.

Aby uzyskać wszystkie informacje, które możesz chcieć na temat innych rozmiarów torby, w tym cen i porównań wielkości, sprawdź nasz najwyższy przewodnik po Tote Saint Laurent Sac de Jour.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *