Przewodnik po prezentach 2012: Prezenty technologiczne

Pewnego razu ludzie, którzy kochali technologię i gadżety, byli uważani za maniacy. Dziwnie jest myśleć o tym, jak niedawno była ta epoka, szczególnie biorąc pod uwagę, że ogół społeczeństwa zasiada teraz z powodu zachowania, gdy Apple zaprezentuje nowy produkt w Kalifornii. Teraz wszyscy są osobą gadżetową i spotkanie z kimś, kto nie jest wstrząsającym doświadczeniem. Mogę wymyślić jedną osobę, którą spotkałem w ciągu ostatnich pięciu lat, która nie miała telefonu komórkowego, a on był głęboko dziwny.

Przy tak wielu z nas wiodących żyć zorientowanych na gadżety (mam iPhone’a, iPada, MacBooka Pro i iMac. Wszystko w moim małym mieszkaniu. Bez powodu. Są jak mała rodzina, z którą mieszkam. , Technologia jest naturalnym źródłem wspaniałych świątecznych prezentów. W końcu, jeśli chcesz uzyskać coś, z czego znajomy lub członek rodziny będzie naprawdę użył, szanse na wybranie czegoś, co sprawi, że ich telefon lub tablet jest o wiele bardziej satysfakcjonującym, to świetna droga. Poniżej wybraliśmy jedne z najbardziej eleganckich prezentów technicznych sezonu, aby zacząć.

Juicy Couture sztuczne futra słuchawki
98 USD za pośrednictwem Shopbop
Wkładki douszne są nudne. Podobnie jak rytmy – wszyscy je mają, bądźmy prawdziwi. Wiesz, co nie jest nudne? Gorące różowe, pokryte futrem nauszniki, które również odtwarzają muzykę. Nie ma lepszego sposobu na rozjaśnienie nudnego czarnego wyglądu.

Boostcase hybrydowe obudowy i rękaw akumulatorowy
80 USD za pomocą Nordstrom
Być może widziałeś wcześniej obciążenie, ale ten jest najlepszy z jednego podstawowego powodu: gdy nie potrzebujesz większości baterii, po prostu go zsuwasz i nadal masz pasujące, absolutnie trwałe, szczupłe twarde skrzynki pod spodem . Mój fioletowy był całkowitym ratownikiem podczas tygodnia mody, a jeśli jesteś ciężkim użytkownikiem iPhone’a, potrzebujesz jednego z nich. (Albo twój przyjaciel lub ukochany potrzebuje go. To jest przewodnik po prezentach.).

Kate Spade Stripe Bow Bow Gloves
78 USD za pomocą Bloomingdale’s
Jednym z najgorszych uciążliwych zimowych czasów jest zdejmowanie rękawiczek i zimne ręce w kupno tak bardzo, jak sprawdź wiadomość tekstową na telefonie dotykowym. Te jasne, przyjemne rękawiczki mają materiał w opuszkach palców, który pozwala manipulować ekranami dotykowymi bez obawy odmrożenia.

Apple iPad
499 USD i więcej, za pomocą Best Buy
Bądźmy poważni: jeśli chcesz dać świetny prezent komuś, kto nie ma iPada, daj mu iPada. Nawet jeśli są iPada naysayer. Każdy iPad naysayer, który znam, kochaj swojego iPada. Kocham moje. Oni są wspaniali! Jeśli nic więcej, jest to dobry sposób na oswożenie przepełnionej kolekcji książek. (I graj w Angry Birds.)

Porcelain smartfon Jonathan Adler
48 USD za pomocą sklepu Shop
Każdy musi naładować swój telefon, ale ładowarki telefoniczne lub brzydkie. Ta rzecz? Niebrzydka. Nic, co czyni Jonathan Adler. Jest to właściwy element dekoracji dla stolika nocnego lub biurka, a wszystko, co musisz zrobić, to nakarmić zwykłą ładowarkę na dno.

Nike+ Fuelband
149 USD za pomocą Nike
Jeśli masz przyjaciela, który jest już maniakiem fitness, pracując nad zostaniem jednym lub kimś, kto po prostu lubi dane, ten mały zespół jest całkiem fajny. Śledzi codzienną aktywność podczas jej noszenia, co pozwala ustalić cele i śledzić swoje postępy. Całkiem fajne, co?

Obiektyw fotograficzny 3 w 1 iPhone’a
70 USD za pomocą Neimana Marcusa
Wszyscy mamy tego przyjaciela, który musi ją na Instagramie każdy ruch. Przy małym podłączonym obiektywie jej opcje fotografii są nieoczekiwanie czterokrotnie czterokrotnie nad zwykłym kamerą iPhone’a. Ten pozwala na fotografię makro rybacką, szerokokątną i zbliżeniem.

Tory Burch Adapter
95 USD za pomocą Neimana Marcusa
Jeśli masz przyjaciela, który uwielbia podróżować (lub taką, która ma zamiar pójść na swoją pierwszą wielką jaunt za granicą), jest to najlepszy utwór, który odesłać ją z idealną nutą. Kiedy wraca i nie musi już nosić adaptera, obudowa może być używana do wszelkiego rodzaju małych miejsc pracy w większej torebce.

Case Alexander McQueen Ocelot iPad
360 USD za pośrednictwem netto-A-Porter
Wszelkie podsumowanie prezentów technologicznych nie byłoby kompletne bez niezwykle luksusowej etui ipade. Ten udaje się pozostać pod punktem cenowym samego iPada, a ciemny druk nie wyświetli zużycia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *