Category

Jedna torba, dwa sposoby: Marc autorstwa Marc Jacobs Celebration Woman Tribal Pixie Container Bag

Moda może stać się nieco trudna, gdy próbują mieszać świetne elementy z różnymi strukturami, a także na znacznie lepsze lub lepsze lub Co gorsza (wierzymy na lepsze), zarówno struktura, jak i wzór są ostatnio wokół lokalizacji. Połączenie telefoniczne wzorców momentu dla silnego wyglądu od stóp do głów, a także może być trochę zniechęcające, a także wymyślić, jak dokładnie posmakować wygląd w centrum handlowym – w rzeczywistości naprawdę nie ma Nie chcę dokładnie zrozumieć, jak wiele elementów poszedłem, zanim wybrałem te, które widzisz powyżej.

Ponieważ lubimy być pomocni, przygotowaliśmy dwa silne wygląd, jeden wyluzowany, a także elegancki, oparty na wyjątkowo stylowej marce Marc Jacobs Tribal Pixie Container Bag. Torba, która ma tak wiele postaci, może być trudna do stylizowania, jednak jeśli skupiasz się na integracji całkiem wydruków, a także wyróżniających się akcesoriów, będziesz mieć strój w mgnieniu oka.

Torba
Początkowo nie byłem tego pewien, jednak im więcej patrzę na Marc autorstwa Marc Jacobs Celebration Woman Tribal Pixie Container Bag, tym bardziej lubię dokładnie to, jak odważne i zabawne jest. Jest to również najlepszy rozmiar do wykorzystania na dzień lub w nocy: będzie kształtować twoje podstawy na weekendowe zajęcia, takie jak kupowanie lub lunch z przyjaciółmi, jednak nie jest to tak ogromne ani nieporęczne, aby być niewłaściwe na noc. Ponadto, z neutralnym kolorem, a także sprzętem do rewolwerowca, ludzie z Marc autorstwa Marc Jacobs wykonali świetne zadanie panujące w tym, co mogło być nadmiernie żywiołowym projektem. Zdobądź Shopbop za 398 USD.

Teraz, do wyglądu:

Codzienny
ROBERTO CAVALLI Wydrukowane jedwabne Kaftan: Może to nie być pierwszym topem, którego szukasz wyluzowanego stroju, jednak moda polega na ponownym rozważeniu naszych koncepcji drukowania i struktury ostatnio. Dlaczego nie można tego używać tak wspaniałego, jak to używane w ciągu dnia? Nie ma wielkiego powodu, zwłaszcza jeśli jest poprawnie stylizowany. Połączenie kolorów malarzowych zapewnia milion kolorów do pracy, jednak w zakupie do sukni, musisz pozwolić temu kaftanowi mówić sama za siebie bez nakładania się na żywe akcesoria. Zdobądź z Net-A-Porter za 815 USD.

Paige Denim Jimmy Jimmy 2 Jean Short: Jeśli istnieje znacznie lepsza metoda, aby zrobić eleganckie wyluzowane, niż w połączeniu z dżinsami, zdecydowanie nie mogę w to uwierzyć. Downmarket Essential okazał się czymś w tym sezonie, a także najlepszą folią dla płynnego, dziewczęcego topu. Lubię ciemną pranie, aby utrzymać twój wygląd wysokiej klasy, a także tej konkretnej parę może być używana jako mankietowa krótka krótka lub zwalniana jako para odcięcia w połowie uda. Zwinęłbym je, aby upewnić się, że po prostu zerkają spod Cavalli Kaftana. Zdobądź Shopbop za 129 USD.

Jeffrey Campbell Nena Sandals: Nie jestem fanem czarnych sandałów na lato Obaj mieliby sens w kontekście stroju. Biorąc pod uwagę, że sprzęt rewolwerowy na torbie jest tak widoczny, podobna powierzchnia strzelca na tych prawie metalowych płaskich sandałach jest prawie wyraźnym wyborem. Możesz sparować buty, a także torbę z prawie każdym rodzajem stroju, a także być OK, jednak metal dobrze koordynuje się z ciemniejszymi odcieniami Kaftana. Zdobądź z Nordstrom za 99,95 USD.

CC Skye Pavã © Pyramid Coldings: Przy tak mocnych stwierdzeniach w torbie, jak i na górze, naprawdę nie wymagasz niczego, jakkolwiek trochę blinga przy uszach dla codziennego wyglądu. Utrzymanie podstawowego kształtu, a także współczesnego, utrzymuje wygląd młodo. Zdobądź Shopbop za 150 USD.

Wieczór
3.1 Jedwabna sukienka z nadrukiem Phillipa Lim: Nie mogę nawet powiedzieć, jak dokładnie jestem z wzorem splatter-patter tej sukienki. Jest to nie tylko dokładnie tak bardzo nowoczesne, ale obszary symulują sprzęt naszej torby, a także kolory zapewniają mnóstwo motywacji do akcesoriów. Kiedy suknia jest głównie ciemna, najlepszą techniką wyróżniającego się zespołu jest wybranie kolorów akcentu ze wzoru, a także wyciągnięcie ich za mocne buty, a także biżuterię. Zdobądź z Net-A-Porter za 650 USD.

Yves Saint Laurent Agate Agate Kolczyki: Chunky Fashion Jewelry z świetną ofertą postaci da ci o wiele więcej komplementów niż cokolwiek w twojej garderobie, rozumiem, że z tego faktem, a także jasny, surowy kamień w tych kolczykach YSL To sprawi, że będziesz chciał nosić włosy w dowolnym momencie, aby uzyskać maksymalną ekspozycję. Są tak żywe, że chcę również rozwinąć strój wokół nich, ale to wierzy przez inny dzień. Zdobądź Saks za 295 USD.

Elizabeth, a także pompki platformy zamszowej Jamesa Masona: ten kolor Chartreuse jest moim preferowanym momentem, a także umieszczanie jej na zamszowej pompie z platformą architektoniczną jest dość MUCh Niewiarygodna decyzja każdego stworzyła je. Znacznie rozjaśniają strój, a także widzę, jak są one sparowane z tym, od tej sukni, po parę super ciemnozdawanych dżinsów, a także neutralnym topem. Platformy Chartreuse sprawi, że każdy rodzaj stroju jest interesujący i nowoczesny. Zdobądź Shopbop za 350 USD.

Dannijo Frankie Mankiet: Ten mankiet może naprawdę być w podobnie dobrze w obu strojach (i ogólnie każdy strój w mojej szafie), jednak położyłem go z wieczornym wyglądem, ponieważ wszyscy chcą trochę więcej biżuterii modowej w nocy, a także Związane z kolorem sprzętu torby z resztą stroju. Bransoletka jest ogromna i oczywista, nie będąc tak bardzo blingiem. Zdobądź Shopbop za 430 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *