Category

Marc autor: Marc Jacobs Wonderful Logo Pocket Torebette

W mojej metodzie na kolację zeszłej nocy, pojechałem ulicą, w której mieszka duża część modnej populacji kobiet w moim mieście: Sorority Row. W UGA są to kobiety z kosztownymi torbami, a także najsłodsze sukienki napojów mieszanych, a także kilka z nich są zaskakująco modne dla stereotypu bractwa. Jak odkryłem grupę blond, brązową bractwę kobiet wyściełającą chodnik w swoich sandałach gladiatorów, gdy byłem w samochodzie, a także wszystkie z nich przyniosły małe torby krzyżowe. Ten wzór mógł osiągnąć swój punkt nasycenia wśród modnych młodych kobiet.

Ale jeśli raczej nie wskoczyłeś na małą torbę/długi pasek, Marc autorstwa Marc Jacobs Wonderful Logo Pocket Pocket Torebka jest idealną okazją.

W tej linii miałem kluczowe znaczenie dla skórki logo, jednak w torbie tak mało służy znacznie więcej niż dodatkowa konsystencja. Kolor brzoskwini-brązowy będzie działał całkowicie z jesiennymi zszywkami, a także skórzane ogniwa mieszane z paskiem łańcuchowym zapewniają torbę w stylu vintage, który w jakiś sposób nie straci nowoczesności.

Ogólny wpływ koloru skórzanego, konstrukcji, a także radzenia sobie z budowaniem jest pełen charakteru, jednak nie oburzający lub przesadny. Ta torba byłaby łatwa do pracy w twojej rutynie, a także założę się, że wkrótce zobaczę ją w Sorority Row. Kup ze Shopbop za 298 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *