Celebryty w Wielkiej Brytanii przynoszą swoje najlepsze torby do londyńskiego tygodnia mody, gwiazdy amerykańskie głównie spędzają czas w LAX, na typowy

London Fashion Week jest nad nami, a także w tym tygodniu, jak się nakładało na Oscars, co sugerowało, że to sugerowało, że to sugerowało LFW był strefą wolną od aktorów A w ciągu pierwszych kilku dni. Oczywiście, najlepsze londyńskie dziewczyny „It”, piosenkarze pop, a także modele legendy. Jak zapewne podejrzewasz, ta torba jest szczególnie projektowa, a także brytyjski projektant ciężki, choć projekty są naprawdę równie rozmieszczone zarówno między Londynem, jak i LA.

Alexa Chung
Louis Vuitton x Frank Gehry Twisted Monogram
Znaleziono Alexa Chung zabranie jej Louisa Vuitton x Frank Gehry, kiedy ponownie, tym razem na imprezę London Fashion Week. Alexa Chung, jak i Rihanna są znaczącymi fanami tej torby, jednak są one również dwoma celebrytami, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Domyślam się, że najprawdopodobniej jest to zarówno niezwykłe, jak i wyłączne.

Amber Le Bon
Trener swagger 20 mała torba
375 USD za pośrednictwem trenera
Oto angielski design (i rocka) Amber Le Bon, zmierzający do Temperley Show na LFW z pięknym, metalicznym, kazatkowanym trenerem skórzanym Swagger 20 Small z kolekcji Coach’s Spring 2015. (Rozumiesz, że torba jest naprawdę mała, gdy jest prawie większa niż uda modelki.) Na szczęście twój tata nie musi być popularną gwiazdą rocka z lat 80. w zakupie za tę cudowną torbę.

Irina shayk
Hermès Crocodile Birkin
Oto Irina Shayk, docierając do luźnych, a także udała się do miejsc docelowych nieznanych z Black Croc Birkin. Irina niedawno faluje w Oscarach, a także później Oscara po uroczystościach, używając sukni, która „nie pozostawiła wiele wyobraźni”, według wielu niezwykle bystrych mediów.

Karlie Kloss
Baleneciaga A4 Papier zamszowa
Kupuj Balenciaga za pośrednictwem Matchesfashion.com
W tym tygodniu Lax był w tym tygodniu z supermodelkami. Oto Karlie Kloss, przynieś przyjemnie dużą ekologiczną zamszową torbę Balenciaga. Karlie najwyraźniej odrzuca o wiele więcej lat Fat Victoria Paydays w zakupie na studiach na NYU następnej jesieni. Kudos, Karlie!

Marion Cotillard
Christian Dior Woman Dior Small Bag
Marion Cotillard była po całym sezonie nagród, co jest dla mnie w porządku, ponieważ za każdym razem, gdy ją widzę, czuję, że dostaję nową lekcję, to „jak wyglądać bardziej francuskie”. Właśnie tutaj zasadniczo używa eleganckich ubrania, a także przynosi kobietę małą na LAX, a także czuję, że tak wiele odkryłem.

Naomi Campbell
Skóra burberry, a także sprawdzona torba na płótnie
1395 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Oto Naomi Campbell, pojawia się w Londynie przed pokazem Burberry, wyglądającym jak honeypot z filmu Jamesa Bonda z lat 90. (Pamiętasz Pierce Brosnan?) Naomi tylko czasami raczy chodzić po wybiegach, jednak zawsze jest butem na siedzibę przednim na wybranym przez LFW.

Salma Hayek
Christopher Kane Security Bag
1699 USD za pośrednictwem Matchesfashion.com
Oto Salma Hayek, sprowadzić Christophera Kane’a na program LFW projektanta. Nie możemy wspomnieć o Salmie, nie omawiając również, że jej druga połowa jest znaczącym finansistą w szerokim zakresie wysokiej klasy etykiet, w tym tej. Zatem garderoba Salmy Hayek zawsze będzie sposób, metoda znacznie lepsza niż twoja lub nasza.

Vanessa White
Moschino Small Flap Work
Kupuj Moschino za pośrednictwem Matchesfashion.com
Vanessa White może nie być kimś, kogo znasz, jednak jest członkiem brytyjskiej grupy w soboty. Podobnie jak, ponieważ grupy kobiety są nadal odpowiednie w Wielkiej Brytanii (i są wiecznie, ponieważ zarania czasu), dostaje zaproszenie do LFW. Vanessa, ledwo cię rozumiemy, jednak rozumiemy, że naprawdę podoba nam się ten kawałek Moschino.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *