Category

Liczne torby Demi Lovato

w ciągu ostatnich kilku tygodni byłem na kopnięciu Demi Lovato. Wiem, że mogę być uważany za trochę starego dla jej grupy demograficznej, ale słuchaj drapaczy i powiedz mi, że nie śpiewasz. Była gwiazda Disneya, która zmieniła popową księżniczkę, była w wiadomościach w ciągu ostatnich kilku lat z powodu jej poparcia przeciwko zastraszaniu do swojego miejsca jako jednego z sędziów na X Factor. Gdy podążałem, przyszedłem naprawdę podziwiać tę młodą gwiazdę. Demi przeszła przez procesy i udręki, ale jest otwarta, aby mówić o tym, aby pomóc innym młodym dziewczynom.

Minusem jest to, że styl Demi jest trochę chwiejny. Wiem, że się zastanawia i wciąż jest bardzo młoda, ale niektóre z jej strojów są wątpliwe. Kiedy dotyczy to jej torebek, Demi nosi designerskie torby, ale nie najbardziej znane style. Przejdźmy do tego i zobaczmy, co lubi nosić.

Rozpocznijmy to Gucci! Jak powiedziałem, Demi nosi designerskie torby, ale zazwyczaj nie są najbardziej znane wersje. Na tym zdjęciu nosi gucci Medium Babouska Heart Tote. Kupuj torby Gucci online.

Ta torba jest nieco bardziej znana-zabawna torba Burberry. Brytyjski projektant może być znany z skromnych kratów, ale marka ma ostrą stronę, a Demi wybrała ją podczas noszenia Elly Hobo Burberry. Kupuj Burberry przez Net-A-Porter.

Jak powiedziałem, Demi uwielbia marki, ale zawsze wybiera coś z ubitej ścieżki. Dzięki temu całkowicie funky kolorowym strojowi wybrała torebkę Bowler Prada Vitello Shine w fioletowym… [Shop Prada przez Neiman Marcus]

… I tak bardzo uwielbia tę torbę, że dostała ją również na czarno. Demi jest dość dziewczyną Prada! Kupuj Prada przez Neiman Marcus.

Kolejną marką, którą kocha, jest Givenchy i przed Antygona i Pandora, Demi postanowiła nosić torbę Givenchy Tinhan Hobo… [sklep Givenchy przez Barneys]

… wiele razy. Kupuj Givenchy przez Barneys.

Tak jak powiedziałem, nastoletnia gwiazdka zawsze wydaje się przystępna, a to dotyczy niektórych jej wyborów do torebki. Ta kaska bCBGeNeration BCBGeneration Medium Schatchel to ekonomiczna torba dla większości.

Błyszczące szpilki? Demi też je ma i jest to jedno z jej pierwszych zdjęć na imprezie, zanim uderzyła to naprawdę duże. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jej trzymanie działało dobrze z jej strojem!

Chłopaki, będę prawdomówny – naprawdę nie lubię tej torby. Co gorsza, na początku nie byłem nawet pewien jego autentyczności. Co sądzisz o Multicolore Courtney Bag Louis Vuitton Monogram?

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w Demi, jest to, że nosi torby, które często posiada. Kolejnym ulubionym w jej kolekcji jest ta słodka Marc autorstwa Marc Jacobs Crossbody Bag. Kupuj Marc autorstwa Marc Jacobs za pośrednictwem Shopbop.

Została ponownie utożsamiana z tym małym Marcem Number (i wiele innych razy, ale dostajesz zdjęcie. Shop Marc autorstwa Marc Jacobs przez Shopbop.

Na pierwszy rzut oka ta torba wygląda podobnie do trenera, ale po dodatkowej kontroli jest to kolejna torba Prada, i tak, to jest Miley Cyrus spędza czas z Demi. Właściwie podoba mi się ten łańcuch Prada Cervo Shine weź torbę na torbę. Kupuj Prada przez Neiman Marcus.

Teraz na większą torbę dla młodej gwiazdy, która jest, gdy dotyczy codziennej torby, która trzyma wszystko, jest jej kupującym Stella McCartney Falabella. Kupuj Stella McCartney przez Net-A-Porter.

Czy łapiesz ten trend? Demi uwielbia nosić swoje torby wiele razy z różnymi strojami. Tym razem wraca do jej Falabella (i szpilki do kręgli). Kupuj Stella McCartney przez Net-A-Porter.

Zawsze lubiłem torby LV Damier, a ta torba Louis Vuitton Damier Azur Berkeley wydaje się wspaniałą torbą dla stylu Demi.

Poszukiwanie jest częścią pracy, a Demi wygląda oszałamiająco w sukni Marchesa. Jej klejnot z kurortu Marchesa 2012 dobrze pasuje do jej stylu. Kupuj Marchesa przez Net-A-Porter.

To zdjęcie jest niedawnym sędziego X-Factor, kiedy została zidentyfikowana, pozostawiając obiad z Simonem Cowellem w Nowym Jorku. Jej wyraźny, zaciekłego trzymania pochodzi z nowej linii spadkobiercy Petry Ecclestone.

Styl Demi jest funky i eklektyczny, co widać na jej wybór na tym zdjęciu: złożone ze sobą skórę wraz z zapięciem w klakson.

Trochę grzywki dobrze wróży jej stylu, więc nie byłem zdumiony, widząc, jak nosi sl McFadin Fringe Torb.

Zakończmy tę galerię na notatce Chanel, ponieważ kto nie lubi torby Chanel? Demi tak robi i tutaj jest identyfikowana ze swoją klasyczną torbą klap Chanel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *