Category

Rebecca Minkoff akceptuje perforowane hobo

, zdobądźmy jedną rzecz, bezpośrednio: nie jestem „różową” osobą. Mój preferowany kolor był czarny, kiedy byłem mały, a także dodałem czerwonego, a także chartreuse do listy ulubionych, gdy się starałem, jednak różowy nigdy nie był dla mnie w kartach. Rozumiem, że to dziwne dla odrobiny kobiety, która została zwiększona na przedmieściach bukolicznych, a także z niezwykle typowym wychowaniem, jednak różowy zawsze wydawał się oznaczać wszystko, co nigdy nie interesowałem: Damsels w niebezpieczeństwie, księżniczkach, a także księżniczkach, a także księżniczkach, a także księżniczkach, a także Staromodna kobiecość. Nie moja sprawa. Będę nosić czarne, dopóki nie odkryją czegoś ciemniejszego.

Stopniowo jednak specyficzny odcień różu zaczął korać swoją metodę w moje nieco czarne serce, a także jest cieniem różu używanego na Rebecca Minkoff akceptującym perforowane hobo. Po prostu pragnę, aby podobała mi się reszta torby.

Ukończenie tej torby jest problematyczne, aby co najmniej stwierdzić. Za chwilę zaoferujemy rozprzestrzenianie się perforowanej skóry, jednak największym problemem jest skóra. Quasi-glazienia, które wybrał Minkoff, sprawia, że ​​ta torba wygląda jak PCV-plastikowy, fałszywy, błyszczący. Nie trzeba dodawać, że nie jest to świetny wygląd. Gdyby powierzchnia skóry była bardziej miękka i znacznie bardziej elastyczna, być może nie byłem niezadowolony z perforacji. Projektanci muszą pamiętać, że istnieje drobna linia między „perforowaną torebką wysokiej klasy”, a także „koszulką do koszykówki”, a także wykonanie torby z tego typu szkliwa nie wróży dobrze, że pozostanie po idealnej stronie tej linii .

Wspaniałą wiadomością jest to, że kończy się tak, jak ta w tej torbie zwykle z czasem pękła, a także skończyła się mniej fałszywym; Słaba wiadomość jest taka, że ​​nadal musisz nosić torbę, aż znów będzie wyglądać jak prawdziwa skóra. Jednak dla cienia różu tak doskonałego może być wart czas na inwestycję. Idealnie zobaczymy dokładnie ten sam kolor w nieoperacyjnych iteracjach podczas wiosennej kolekcji Minkoff. Zdobądź z Bloomingdale’s za 425 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *