Category

Victoria Beckham Lookin może cienko

Często potrzebuję losowego postu na celebrytce- to dla mnie „naprawa”. O co chodzi z Victoria B. wyglądać tak cienko? Domyślam się, że niektórzy z was powiedzą, że to naturalne, podczas gdy inni (jak ja) nie zgadzają się, że je 5 razy dziennie, wszystkie dobrze zrównoważone posiłki. W każdym razie zbierała Brooklyn (ale trzymając rękę jego przyjaciela) ze szkoły – tak przypominało mi szkoły, że poszedłem do – i oczywiście wyglądałem ładnie złożony.

Beckham ostatnio dokonali sporego zamieszania z prośbą o wyciągnięcie twarzy syna z rocznika. W końcu jest to dość niebezpieczne.

Para sławna David i najstarsze dzieciak Victoria Beckham zostali wyeliminowani z oficjalnego zdjęcia szkolnego na prośbę jego rodziców. Twarz sześcioletniego Brooklynu została zastąpiona szarością na każdej wersji zdjęcia, z wyjątkiem kopii trafienia do Beckhams. Doradca ds. Public relations Jose Nguyen mówi w niedzielę brytyjską gazetę: „Beckham powiedział dyrektorowi, że nie chce, aby inni ludzie zobaczyli twarz jego syna, a ja poinstruowałem ludzi, aby przestrzegali tych życzeń”. Rodzice innych uczniów z ekskluzywnej college’u RunNymede w Madrycie w Hiszpanii są niezadowoleni z tej decyzji, a niektórzy uważają, że krok może spowodować zastraszanie Brooklynu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *