Pour la victtoire brązowy skórzany megan wielki hobo

pour la victoire style, wprawdzie niezwykłe buty; Od zmodyfikowanych sandałów gladiatorów po wycięte botki, wszystkie są wyjątkowo fajne. Ilekroć patrzę na ich wybór na Shopbop, co często jest dla mnie usuwane, że to, co stylizują, jest złotem. Jednak nie tak szybko, Anna. Nie tak szybko.

Nie byłem świadomy, że projektują torebki, dopóki nie zauważyłem tego, że jest Brown Hobo w Pour Victtoire Brown Megan. Jestem trochę rozczarowany, aby stwierdzić najmniej. Chociaż kształt jest ładny, w połączeniu z dużym rozmiarem torby staje się niesforna, a także o apodyktywach. Ocenia cztery funty- wymóg I stwierdzam więcej?

Podczas gdy podoba mi się plecione paski z frędzlami na końcu, metoda, którą są zapętlone bokami, wygląda nieco niezręcznie, a raczej modnie i giętkie. W rzeczywistości cała torba wygląda nieco sztywno, zamiast miękka i smoksy. Oczywiście może to być zdjęcie stock, ponieważ wszyscy dokładnie rozumiemy, w jaki sposób stadniny mają tendencję do oceny torby. Polej la Victoire, jeśli słuchasz: połóż kilka z tego bez wysiłku śródmieścia świetnie z butów do linii torebki. Będę chętnie czekał na twoje następne stworzenie. Kupuj, gdy Bluefly za 286 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *