Category

Nagle wymagam tej torby z kolekcji Gucci Youngsters

aż do tego roku, nigdy nie myślałem o patrzeniu na oddział dla dzieci kilku moich preferowanych marek wysokiej klasy. Później w tym sezonie zimowym edytowałem jedną z naszych regularnych części konfesjonalistów garderoby, kiedy odkryłem, że Gucci Youngsters Fanny Pack sprawił, że CC 96 miał listę (choć jeszcze bardziej badań przypomniałem sobie, że Elle Fanning robi zakupy w sekcji młodzieży ). Podobało mi się, że osiedliła się na grzybowej torbie drukowanej, a także dokładnie wierzyłem, jak zabawne i kiczowate. Chociaż worki postaci nie są czymś, co mógłbym się nosić, widziałem worki kwiatowe i owocowe, które często podobały mi się, jednak nie mogą słusznie etykietować, ponieważ są one taką nowością. Wierzyłem dokładnie, jak mądry był CC 96, aby robić zakupy z sekcji młodzieży, jednak zgodnie z prawdą nie pamiętałem o tym aż do zeszłego tygodnia, kiedy szedłem na gucci.com.

Każdy ma swoje rzeczy, rodzaj dziwnej obsesji, której nie można naprawdę omówić, ale po prostu nie wydaje się wystarczający. A może to tylko ja? W każdym razie moi najbliżsi kumple, a także gospodarstwo domowe dokładnie rozumieją, jak jestem pochłonięty bananami. Nie mogę z nich wystarczać, a także nie tylko jeść, ale także ich użycie! Planuję nawet zdobyć tatuaż bananowy w najbliższej przyszłości, więc nie powinno być dla ciebie szoku, że zatrzymałem się martwy, kiedy zobaczyłem ten żywy druk bananowy siedzący na znanym druku GG GG GG.

Worka do paska dla dzieci Gucci
przez Gucci

490 USD

W ramach Gucci Ouverture marka współpracowała z artystką Niną Dzyvulską nad specjalnym partnerstwem torb dla dzieci, a także akcesoriów, oprócz torby na pieluchy. Zdefiniowany przez sympatyczny druk bananowy, który również rozwija Bit Serca, uwielbiam ten uroczy uchwyt tradycyjny druk Gucci. Ta torba na pasek przyniosłaby zabawną, dziwaczną atmosferę każdego rodzaju stroju, a także mam obsesję. Sprzedaż detaliczna kosztuje 490 USD za pośrednictwem Gucci, co jest o wiele bardziej zgodnie z tym, co chciałbym wysłać nowatorską torbę, która nie jest na co dzień. Ogólne wymiary to 10 ″ W x 5,5 ″ H x 1 ″ D, a także rzeczywistość powiedziano mi, że martwiłem się o rozmiary, więc skonsultowałem się z YouTube, a także odkryłem kilka ocen toreb Gucci Młodzież używanych przez dorosłych.

Czy kiedykolwiek robiłeś zakupy z kolekcji Youngsters?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *