Po prostu nie mogę się dość: La La Anthony, a także jej torby Givenchy Antigona

Jest mężatką z Carmelo Anthony’ego (na razie – para była ostatnio na temat stanu ich podziału), czy też zrozumiałeś, że również zrozumiałeś Że La La Anthony jest również całkowicie żonaty ze swoimi torbami Givenchy Antigona? Antigona była stylem La La, ponieważ czas niepamiętny czasowy (a przynajmniej przez ostatnie pięć lat), a także jej kolekcja jest często odświeżana najnowszymi antygonami, które Givenchy ma do zaoferowania. W każdy rodzaj dostarczonego dnia gry możesz zobaczyć, jak przynosi Givenchy Antigona. Przeglądajmy, prawda?

Wydaje się, że jest średnią Antygoną, a także możesz wybrać jeden w wielu różnych kolorach za pośrednictwem Nordstrom za 2450 USD.

Oto La La opuszcza dom Celeb Gal Buddy Kim Kardashian w Nowym Jorku z klasyczną, całkowicie nieograniczoną czarną wersją torby.

Niedawno pozowała do fotek z tej wersji Peacock Blue w grze Knicks w Madison Square Garden.

Ta Antigona Trikolor jest wiele niezwykłych, a także jestem fanem. Przywołuje kamuflaż bez wykorzystania wzoru kamuflażu. La La wyprowadziła to z kumplem w Nowym Jorku.

Oto, kiedy po raz kolejny ze swoją czarną Antygoną. To z pewnością jej ulubiony Antigona, o czym świadczy poniżej…

Przyniosła go na obiad w Cipriani ze swoim mężem Carmelo, a także Buddy Gabrielle Union. Zauważysz, że La La używa tych kolczyków z klasą diamentów w wielu ujęciach tutaj.

Tutaj wróciła do Madison Square Garden, przygotowana do obejrzenia jeszcze jednej porywającej gry Knicks. Oczywiście Carmelo został sprzedany do Oklahoma City Thunder tej jesieni, a wcześniej nie byłem nieinformowany, był zespołem NBA. Oczywiście jestem wielkim fanem koszykówki.

Jeszcze raz, z uczuciem: podczas tego dnia La La połączyła swoją Antygonę z dużą bluzą z kapturem, a także zamszową buty na wysokości uda.

I wreszcie zjeżdżamy z pełnego kręgu: oto ostatnie rozstanie La La opuszczające dom Kim K., kiedy znów. Co skończą z całym tym pięknem w Oklahoma City?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *