Courforum Roundup – 26 czerwca

hej tam wszyscy, mam nadzieję, że wszystko rozważało, że nasz ostatni zameldowanie TPF. Mamy już wiele w sklepie tutaj dzisiaj, zwłaszcza jeśli kochasz pistacje i ich zielony kolor, jak ja! Jeśli jesteś nowy w naszym runda, jesteś na ucztę. Z New ujawniają zalecenia opiekuńcze i uwierzytelnianie, Community Communice jest twoją grupą wsparcia wiszącej i jesteśmy dziś z obecnymi i największymi wydarzeniami TPF. Teraz na dzisiejsze wydarzenia.

Moim zdaniem nic nie jest lepsze niż wielka squishy torba, a ten bal jest najlepszym przykładem! Wspólne przez członka MonZ1987 w “Jeśli mógłbyś mieć tylko jeden kolor …” Nici Balenciaga. Dziękujemy za podzielenie się z nami w pistachio!

Jestem zakochany w tej małej torby bagażowej 23ADELINE Wysłany do “Kto jest na twoim siedzeniu pasażera?” wątek. Niektóre z moich ulubionych toreb LV są te oparte na słynnych bagażnikach marki, a my wszyscy wiemy, że torebki tworzą najlepszych pasażerów.

Każdy wydaje się kochać dobry Chanel 19 Moment i Członek H2OMarine z pewnością dostarczany w wątku “JUBILANT CZERWCA 2020 Zakupy”. Ciesz się przyjemnością w nowym pięknie!

Ten post jest w rzeczywistości od lutego, ale myślałem, że kolor był tak uderzający, że musiałem to podzielić. Jestem absolutnie obsesją obsesję na punkcie tego w Ver Criquet Maurice Picotin Doggiebags udostępnione do “Green Color Family … tylko zdjęcia!” wątek. Co za najlepszy odcień na lato.

Członek Elena S Wysłany jej nowy dyskoteka w “Twojemu nowym Gucci: zbiorową małą gwintą!”. To wygląda jak zaufany letni towarzysz, jeśli mnie zapytasz.

W Forum Rebecca Minkoff, członek shesnochill podzielił się z perełką poranek po torbie w “Zaktualizowany dekadę później kolekcję RM!” Wątek, z torbami, kiedy po raz pierwszy dołączyła do społeczności TPF. Jesteśmy zachwyceni, że nadal jesteś tutaj!

Jeśli chcesz przejść przez procedury torebki i zbadać, w jaki sposób inni członkowie w zamyśleniu, nowa wątek “Kup 1 torba vs Kilka (mniej drogie) torby” jest dobrym czytaniem! Również jeśli próbujesz znaleźć coś trochę mniej hipotetyczne, mamy całą sekcję do rekomendacji pracy w forum “Karier i Workplace”.

Wreszcie, jeśli tu jesteś, żebyś była zabawa, mamy “zwierzęcy!” Sekcja Forum dla wszystkich Twoich Furry znajomych. To wszystko, co mamy dla Ciebie w tym tygodniu, pamiętaj, aby dołączyć do szlaku i sprawdzić w przyszłym tygodniu, aby sprawdzić, czy twój przystawka lub udostępniono Roundup.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *