Doskonałe pary: Jimmy Choo, a także Joomi Lim

Jest koniec kwietnia, a także to oznacza jedną rzeczą dla nas w naszych lates 20s, a także na początku lat 30-tych: sezon weselny jest na nas. Mam już kilka dat zaoszczędzających pod moim pasem, z zaproszeniami, aby pojawić się wkrótce, a także jak zwykle, nie mam pojęcia, co zamierzam nosić. Wesela ciepłego pogodowego, a także moja skłonność do noszenia czarnego roku po prostu nie wolą raczej jibe, jednak nie ma też żadnej części mnie, co oznacza zakup garści pastelowych sukni, aby dotrzeć do sierpnia. W końcu już kupuję prezenty. Będę najprawdopodobniej odkryję coś dość neutralnego, aby zdobyć mnie z garstką wydarzeń na moim harmonogramie latem, a także gdybym miał drogę, sparuję tę prawdopodobnie – szara suknia z małą rurką Jimmy Choo Mała rurka lustrzana Jak Joomi Lim przyszłość idealna bransoletka spike.

Wybrałem bransoletkę w shopbopie w zeszłym tygodniu, a także od tego czasu. Wielokolorowe kolce zapewniają iluzję zmiany koloru, mimo że gradient jest statyczny, który pasuje do wzorca holograficznego sezonu bez bycia tak w wieku, że nie będziesz w stanie go nosić, gdy trend przechodzi. Z drugiej strony Jimmy Choo sprzęgło jest tradycyjnym elementem, że będziesz mógł nosić przez lata, a także głęboki różowy kolor rysuje dokładnie ten sam cień w bransoletce. Ponieważ sprzęgła, a także bransoletki są tak blisko siebie, koordynacja kolorów spowoduje ogromny wpływ.

Z kombinacją takimi jak ten, chodził na letnim wydarzenie weselne w odpowiedniej, nie sprawi, że poczuję się dość z mojego elementu. Jeśli szukasz nietradycyjnych akcesoriów, szukaj jakiegokolwiek rodzaju zdarzenia formalnego lub półformalnego, serdecznie zasugerowałbym próbę czegoś nieco nie-tradycyjnego. Są to zawsze zespoły, które tworzą najbardziej komplementy.

Jimmy Choo Mała rura Lustrzana sprzęgło
975 $ za pośrednictwem NET-A-Porter

Joomi Lim przyszłość idealna bransoletka spike
150 USD przez shopbop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *