GUCCI 8-8-2008 Edycja specjalna

W tym roku Gucci ujawnił specjalną ograniczoną kolekcję 8-8-2008 zaledwie 8 akcesoriów modowych, które będą oferowane wyłącznie w Gucci Hongkong, a także sklepach Chin. Według innowacyjnej reżyserskiej dyrektora Gucci innowacyjnego dyrektora Gucci innowacyjnego dyrektora Gucci, Fridy Giannini. Cornerstone of the Campaign to nowy zegarek I-Gucci, który jest wyjątkowy dla kampanii 8-8-08 zarówno pod względem kolorowania, jak i stylowego wyglądu. Wydaje się to również pierwszy cyfrowy utwór Gucci, jaki kiedykolwiek wydał-jego cyfrowa umowa jest w stanie wyświetlać zarówno formaty liczbowe, jak i zegarowe. Inne specyfikacje obejmują 44 -milimetrową stalową obudowę ramy, czerwony monochromatyczny gumowy pasek (wytłoczony w kultowym wzorze GUCCI w środku), a także wybór kilku stref czasowych.

Kolekcja 8-8-2008 również ma mało prawdopodobne akcesorium w rodzaju roweru. Rower jest opracowywany do wypoczynku, a także sportowy czerwono -podwójny skórzany detale GG, takie jak siedzenie, a także uchwyty na uchwyt. Osobistą notatką: będąc nieco fetyszystą rowerową, czuję, że rower w stylu Holandii przeciwstawia się całej koncepcji kampanii. Jeśli kolekcja przekazuje stylowego ducha, dlaczego nie współpracować z prawdziwym konkurencyjnym producentem rowerów wyścigowych, takim jak specjalizowane, a także zapewnić entuzjastom Gucci prawdziwą zabawkę sportową za wartość pieniędzy? Przypuszczam, że moje zrozumienie „sportu” jest nieco inne niż innowacyjny dział w Gucci. Oceniając ich wątły model chińskiej kampanii, jego pozycję, a także brak stylowego wyglądu, całkowicie uzasadnia moją krytykę natury kampanii. Moim skromnym zdaniem powiązania tej kolekcji ze sportem wyczynowym powinny zostać upuszczone z korzyścią dla prawdziwych sportowców na całym świecie.

Przechodząc od Rant sportowca, ograniczona kolekcja również zawiera dwa kawałki bagażu w silnym czerwonym „La Pelle Guccissima”. Pierwszym z nich jest badanie skórzana torba na wypuka, a także druga miękka torba posłańca z zieloną zieloną siecią Gucci na pasku na ramię.

Możesz wyświetlić pełną ograniczoną edycję tutaj, a ta strona zawiera specjalny film, zapewniając wgląd w fotografowanie, a także opracowanie zdjęć kampanii. Jak wspomniano, większość produktów będzie oferowana tylko w sklepach Gucci w HK, a także w Chinach, zegarek I-Gucci będzie oferowany na całym świecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *