Spójrz na Row Nu Twin Mini Bag

Jeśli jesteś entuzjastą torebek, jesteś dobrze świadomy, że rynek jest ogromny. Oprócz tego, że istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o marki, a także punkty kosztowe, sferę torebki jest zdominowana przez wielu wysokiej klasy graczy. Wiele z tych marek istnieje od wielu lat, a także wspierane przez bogatą historię. Większość z tych marek (myślą Gucci, Prada, Chanel, Louis Vuitton) zaczęła się jako mały biznes gospodarstwa domowego, który ostatecznie wyrósł na znaczącą firmę, z którą jesteśmy dziś zapoznane.

Chociaż rząd został ustanowiony przez bliźniacze siostry, które są niezwykle powszechnie znane w świecie mody ze swojego modnego stylu Boho, marka zaczęła się podobnie jak w przypadku wcześniej wymienionych marek; Jako przedsięwzięcie między dwiema siostrami – Mary Kate oraz Ashley Olsen. Ostatnio rozmawialiśmy o rzędzie niż zwykle, a jeśli jestem szczery, płacę bardzo zainteresowanie jego ofertami, odkąd wpadłem jak w jego torbie Half Moon.

Nie zamierzam tu siedzieć i udawać, że nie lubię świetnego logo. Zawsze byłem entuzjastą logo, a także to się nie zmieniło. Jednak gdy się starzeję, zacząłem również doceniać dobrze wykonaną torbę, która jest ekstrawagancka, ale również subtelna, a także lekceważona. Rząd pasuje do tego kosztu niewiarygodnie dobrze, a także gdyby moja lista jest dłuższa, niż mogę nawet zacząć wymieniać tutaj (stare nawyki umierają ciężko), poważnie myślę o zakupie najwyższej klasy torby, która mówi do minimalisty zaczął się we mnie warzyć.

Rząd wprowadził torebki w 2011 roku, a także, podczas gdy większość marek zmieniła jej kierunek, a także estetykę kilka razy, od tego czasu, w ciągu ostatnich 9 lat rząd pozostał wierny swojemu podstawowi DNA. Przez cały czas ustanowili lojalnego fana przestrzegającego, a także powoli zaczynam liczyć się jako jeden. Moja ostatnia sympatia to prosta, ale gładka mini torba nu nu, która za pierwszym spojrzeniem zapewnia mi poważne wibracje #oldceline. Bliźniak jest w rzędzie, tak jak trio jest do Celine, a także jestem tutaj.

Jak widać na pasie startowym SS ’20, torba Twin Nu jest aktualizowana na wiosnę, a jej minimalistyczny styl sprawia, że ​​jest to niezbędna codzienna torba. W tej torbie nie ma zbyt wiele do stwierdzenia, ponieważ styl jest prosty, ale pociągający. Może być używany jako crossbody z regulowanym paskiem lub może być ręcznie przyniesiony jako sprzęgło. Chociaż pod zamkiem jest małe wytłoczone logo, ogólna ta torba leci pod radarem, co wielu zrozumiało, a także w przypadku torb rzędu.

Nu Twin Mini jest wytwarzany z gładkiej skóry cielęcej, którą można zobaczyć, ma ładne ziarno. Nie chcę zdobyć tej torby, a także naprawdę widzieć, a także poczuć skórę. Jest to niesamowicie kompaktowe, jednak dwa przedziały torby umożliwiają przyzwoitą ilość podstaw z maksymalną organizacją. Nu Twin Mini to idealna codzienna torba dla tych, którzy nie przynoszą stosu dnia lub dla kogoś, kto przyniósłby to ściśle jako torbę. Sprzedaje za 1290 USD, a także jego ogólne wymiary to 6,4 ″ l x 7,6 ″ W x 1,6 ″ D. Istnieje również większa wersja torby dla tych, którzy wolą większą torbę.

Kup Teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *