Kolejny nieuchronny garnitur Louis Vuitton?

Pamiętamy niedawne relacje z pozwu Louisa Vuittona przeciwko koreańskiej producenta samochodów Hyundai w marcu. Tym razem boję się, że kolejne prawne uderzenie LV może po prostu obejmować piękną załogę mitów i wiele warstw wybuchowej, ciasno zbitej skóry.

Ponieważ jestem obecnie za granicą w Niemczech, do dziś nie mogłem zobaczyć najnowszej części mojego ulubionego kanału Discovery Channel. Mit dłoni starał się pokazać, czy starożytne armie mogły używać skór zwierząt do budowy swoich kanonów. Pierwsza kompilacja w kolorze gorączkowym nie powiodła się, więc w najlepszej tradycji MB Kari, Grant i Tory zbudowali kanon świni-super-super z kilkoma wzmocnionymi warstwami, aby znosić wybuch czarnego proszku.

Jako głupia gra na designerskich torebkach skórzanych, Kari ozdabiła całą lufę skórzanego kanonu z własnym smakiem monogramu „MB”. Tak się złożyło, aby ściśle przypominać monogram Louis Vuitton, który w przeszłości był przedmiotem kilku procesów. Jak wiemy, LV bardzo opiekuje się ich marką i logo – po prostu nie lubiłbym zobaczyć mojej ulubionej ekipy maniakowej w kłopoty z powodu tego niesamowicie zniszczonego mitu.

Czas pokaże.

Możesz wyświetlić część odcinka tutaj [discovery.com].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *