Boîte Chapeau Souple Louisa Vuittona jest teraz dostępna w Empreinte Leather

Boîte Chapeau Souple Louisa Vuittona została wprowadzona praktycznie dwa lata temu. Była to reakcja marki na niezwykle narażoną, a także podobnie niepraktyczną, choć ukochaną, małą bokską Chapeau. Zupa Boîte Chapeau jest opracowana z zasad znanej historii Louisa Vuittona. Podobnie jak jego siostra, torba jest wzorowana na tradycyjnym pudełku z kapeluszem, łącznie z detalami podobnymi do bagażu. Nicolas Ghesquière ponownie wyobrażał sobie podróż tradycyjną w noszkową, użyteczną torbę na codzienne

Zupa Boîte Chapeau jest większa, a także mniej ustrukturyzowana niż jej poprzednik, co czyni ją znacznie bardziej praktyczną (a także o wiele bardziej przystępną). Obie torby zostały cenione przez fanów Louisa Vuittona, a także wersja zupy została już kilka razy ponownie wymieniona, zarówno w znanym wytłoczonym patentowym skórce Monogram Monogram, a także jako część kapsułki LVXLOL. Teraz rok później Louis Vuitton wprowadził nową wersję, którą fani z pewnością pokochają. Przedstawiamy: zupa boîte chapeau w monogramu empreinte.

Ta torba jest wytwarzana z eleganckiej skóry Empreinte, która jest miękką skórę, która jest dobra w dotyku. Jednak ziarno na skórze sprawia, że ​​jest to znacznie bardziej odporne na zużycie, jak i użycie. Zaokrąglone krawędzie torby uzupełniają miękką skórę, a także gdyby ta torba jest natychmiast rozpoznawalna, nadal jest idealną opcją dla tych, którzy wybierają znacznie bardziej przygnębione logo dzięki monochromatycznemu korpusowi. Wewnątrz znajduje się małe szczelinowe kieszeń, a torba jest wyłożona mikrofibry. Ogólne wymiary wynoszą 7,9 ″ l x 8,9 ″ W x 3,1 ″ D, a sprzedaż detaliczna 2860 USD za pośrednictwem Louis Vuitton. Dla porównania wersja Monogram Canvas przywróci Ci 2 550 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *