PySblog pyta: Jaki jest twój, który uciekł?

Każda osoba, która zbiera wszystko, wie, jak to jest, aby szczególnie wspaniały kawałek prześlizgnął się przez jego palce i żałować go przez lata; Bez względu na to, czy obiekty twoich uczuć są monetami, znaczkami lub torebkami, myśli o tym, co mogło być, mówiąc wprost, głównym dystrybutorem. Niezależnie od tego, czy uważasz się za kolekcjonera torebki, czy tylko miłośnika torebek, prawdopodobnie doświadczyłeś podobnych brzegów żalu przed utratą czegoś, czego tak naprawdę nigdy nie miałeś. Przyjaciele, znam twój ból.

Mam wiele toreb na mojej liście tych, które uciekły, i prawie wszystkie z nich to sezonowe drukowane elementy, które nigdy więcej nie zostaną stworzone. Jest Marc Jacobs z 2008 roku, Givenchy z zeszłego roku i torba Fendi, która jeszcze nie dotarła do sklepów, o których już nie dostanę i prawdopodobnie będę szukał w serwisie eBay przez wiele lat, ale przed nimi są Prada Wydrukowana Tote Saffiano, która uderzyła w sklepy wiosną 2010 roku.

Trzy lata później nadal nie jestem pewien, dlaczego tak bardzo uwielbiam tę torbę. Wzór jest piękny, tak, ale w żaden sposób nie jest to coś, co zwykle rozważałbym noszenie. Nie jestem dziewczęcą komodą, a moje ulubione nadruki mają zwykle odmiany cyfrowe, nastrojowe lub przemysłowe. Prada wyprodukowała tę linię worków z kobiecych nadruków szalików archiwalnych i jakoś mój ulubiony z nich ma na sobie Baby Blue i gołębi szarych kwiatów. Projekt z pewnością rozjaśnia jakiś centrum przyjemności w moim mózgu, ponieważ wciąż myślę o torbie trzy lata, a później zlilion. Pamiętam nawet, kiedy zobaczyłem to osobiście – w Saks w Atlancie – i byłem uzależniony. Wciąż jestem.

Wiele ostatnich pojawień się ta torba w Internecie była na Bluefly, jakiś czas temu, i długo to się wyprzedało. eBay nie zwraca żadnych wyników, podobnie jak dyskondy projektantów online. Będę jednak powtarzał na eBay, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś posprząta jej szafę i odłoży swój osobisty biały wieloryb na aukcję.

Jaki jest twój wszech czasów, który uciekł? Gdybyś mógł cofnąć się w czasie i złapać jeden kawałek, co by to było?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *