Endless Summer Weekends Essentials

Liczne z was może być w myśleniu, że Święto Pracy dobiega lato. Nie tak szybko.

Indyjskie lata mogą trwać do października, a nawet listopada.

Chociaż wyjścia zniknęły i nadszedł czas na powrót do szkoły, będę nadal cieszyć się moim nieograniczonym latem. Wszystko, czego potrzebujesz, to idealny strój plażowy.

Znalazłem zatuszowanie w moim ulubionym sklepie dla luksusów na plaży-Y-letnich, Calypso. W 100% sukienka lniana „Adair” (150 USD na calypso-celle.com) jest delikatnie haftowana i może być mocno narysowana na dekolcie i rękawach. Uzupełnij go parą płaskich sandałów „Devin” Tory Burch „Devin” (135 USD na Bloomingdales.com) i parą okularów przeciwsłonecznych.

W tym przypadku dzielę parę vintage składanych lotników Porsche, których posiadam i znalazłem dla ciebie w Net-A-Porter. Kupiłem moją parę trzy lata temu i zadziwiająco znalazłem je dzisiaj online. Pływają w bardzo małą torebkę, a złoty ton wygląda wspaniale z opalenizną (prawdziwą lub sztuczną)! Te okulary są również skarbem, ponieważ pasują do mojego „bez grzbietu” azjatyckiego nosa. Jeśli jesteś Azjatką, będziesz wiedział, jak trudno jest znaleźć nadmierne okulary przeciwsłoneczne, które pasują!

Uzupełnij swój wygląd kolorowej płóciennej torby, takiej jak „poranna TOTE” (129,95 USD na Anthropologie.com) i szerokim rondem słomkowym kapeluszu, aby zaśmować cię nieznośne promienie UV. Znalazłem ten 8 -calowy kapelusz z dyskietek Sun Braid za jedyne 24,99 USD na Marketworks.com. Małe akcenty, takie jak Lipgloss i Biżuteria, dadzą ci wypolerowany wygląd. Naszyjnik Multi Disced Multi Discated Me & RO 10k (790 USD w GivingTreejeWelry.com) będzie wyglądać ładnie i delikatnie na twojej szyi, a lipgloss „Ogromne usta chude biodra” w Lychee Martini (20 USD w Blissworld.com) utrzyma twoje usta pchnięte i błyszczący, ale nie lepki. Głowność obejmuje również Hoodia, całkowicie naturalny tłumik apetytu, aby Twoja letnia figura wyglądała na wykończenie, aż, powiedzmy, że czas na Święto Dziękczynienia się kręci.

przez znalezisko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *