SALVATORE FERRAGAMO Python Soft Sofia ramię

Bądź spokojny, moje serce.

Chociaż wersje tego słynnego wyrażenia pojawiają się w pracach zarówno Homera, jak i Szekspira, uważam, że jest ono najbardziej użyteczne, jak i dokładnie zastosowane do wyjaśnienia mojej ślinki, prawie drżącej reakcji po zobaczeniu Salvatore Ferragamo Python Python miękka torba na ramię. Mówiąc to bardziej w kategoriach narodowych: Święte bzdury, wszyscy. Jeśli torba może być seksowna, ta torba jest seksowna. Chcę się uspokoić, a także kupić z nim dom – a także słaby, jego koszt byłby świetnym początkiem zaimpłat.

To jest po prostu… piękne. Elegancki, prosty, czysty. Zawsze podobała mi się nieco poza kilkoma konstrukcją gussetów worki Sofia (są złożone na dole, a także przymocowane metalowymi pierścieniami ferragamo zamiast starannie zszyty), a także renderowanie kształtu w Pythonie tylko służy do serwowania W górę współczynnik WOW o wiele rzędów wielkości.

Mogę tylko wyobrazić sobie, jak delikatny byłby śnieżnobiała Python, podobnie jak dokładnie, jak się boję, aby się zabrudzić od czasu do czasu. Jeśli szukasz uroczej torby, która przyniesie bardzo ostrożnie, to jest to ta, którą sugerowałbym wszystkim innym, które widziałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Kup z Luisą przez Romę za 3391 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *