Lepsze spojrzenie na Manu Atelier Micro Strong

Kilka tygodni temu przedstawiliśmy was wszystkim firmie Manu Atelier, rozwijającej się marce z Turcji, która od tego czasu ukradła nasze serca. Im więcej widziałem od Manu Ateliera, tym bardziej mi się podobało, a więc na koniec skontaktowałem się z marką, aby sprawdzić, czy możemy wyciągnąć torby, aby lepiej przyjrzeć się kolekcji, a także tego, co musi marka Oferta przed przedstawieniem ich. Torby zostały wysłane do nas jako próbki, a także chociaż podoba mi się to, co robi marka ogólnie, była jedna urocza mini torba, która mnie wyróżniała: Micro Bold. Zupełnie nowy na pre-Fall 2018, mogę po prostu nie wydostać mikro silnego, aby upewnić się, że nie mogę sobie wyobrazić. Tak bardzo mi się podobało, że nasi nowi kumple w Manu Atelier pozwoliło mi zatrzymać trochę kobiety dla siebie, a także po użyciu go na naszą sesję, a także dużo w czasie, jestem podekscytowany, że mogę zapewnić wszystkim lepsze Spójrz, a także przetestowany na drodze recenzja!

Micro Strong jest oferowany z skórzanym paskiem lub paskiem łańcuchowym, chociaż ponieważ dostaliśmy tę torbę jako próbkę, mogłem zachować oba paski. Chociaż wszechstronność jest ładna, tak dobrze, jak głównie wykorzystałem pasek łańcuchowy, gdybym kupował tę torbę – i zaufaj mi, byłbym, gdybym nie miał tyle szczęścia – poszedłbym z skórzanym paskiem. Pasek łańcuchowy jest raczej ciężki, a także uważam, że skórzany pasek jest znacznie lepszy, aby ta mini torba była bardziej codzienna opcja. Micro Strong jest wykonany w miękkiej – ale – trwanej skórze cielęcy, a także ma klapę z ukrytym magnetycznym zamknięciem guzików. Torba może być używana crossbody lub nad ramieniem. Podczas gdy zarówno łańcuch, jak i skórzane paski są całkowicie zdejmowane, aby zapewnić, że torba można również wprowadzić za pomocą górnego uchwytu, tylko skórzany pasek jest regulowany – pasek łańcuchowy nie jest.

Wykorzystałem tę torbę już sporo, na noce lub bieganie na rynek na ulicy z mojego mieszkania, jednak najbardziej wykorzystano, kiedy zabrałem ją podczas jednodniowej wycieczki do winnic na North Fork of Long Wyspa. Na początku nie byłem pewien, czy chciałbym to przynieść. Na początek jest biały, a także wszyscy rozumiemy białe ubrania, a także czerwone wino nie mieszają się bardzo dobrze. Oczywiście poradziłem sobie z winem, co jest znakomite, ponieważ nawet nie piłem żadnego rodzaju czerwonego wina, jednak oczyszczono mokrą serwetką, która działała idealnie! Moja druga troska o przyniesienie tej torby była rozmiar. Nie byłem pewien, czy będę w stanie kształtować się cokolwiek na cały dzień, jednak kiedy zorganizowałem to dobrze, byłem w stanie kształtować wszystko, czego potrzebowałem: moja sytuacja karty z suwakiem zawierała gotówkę, mój identyfikator, a także mój identyfikator karta debetowa. Następnie dodałem okulary przeciwsłoneczne w cienkiej woreczku z tkaniny, mój iPhone, Aquaphor – nigdy nie opuszczam domu bez niego! – szminki, a także lorka. Torba ma jedną wewnętrzną kieszeń na suwak, więc teoretycznie możesz na pewno przenosić sytuację karty, aby zaoszczędzić obszar, a także przechowywać tam swoje identyfikatory, karty historii kredytowej i/lub pieniądze. Znajdź własny mikro za 529 USD za pośrednictwem Farfetch.

Kup Teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *