PySblog pyta: czy Givenchy Antigona?

W lipcu Amanda zapytała cię, która popularna torba, którą według ciebie jest gotowy na emeryturę. To osobisty wybór i oczywiście to, co jedna osoba może uznać za inną, może po prostu zacząć kochać. Istnieją jednak pewne torby, które uderzają w falę „Muszę mieć tę” i jeździć przez jakiś czas, a Givenchy Antigona jest jedną z nich. Kiedy ta torba stała się popularna, wydawało się, że wszyscy chcieli jednej i wszyscy mieli.

Apel Antigony leży w jego kształcie, który różni się od wielu worków i czystych linii, dzięki czemu można go nosić z dnia na dzień i sezon po sezonie. Niewiele worków staje się niezbędnymi dla mas w zwykłej czarnej skórze, ale Antygona zrobiła to. Google Image wyszukuj „Givenchy Antigona”, a zobaczysz wiele zdjęć czarnych antygonów zidentyfikowanych na pierwszych stronach. Właściwie to po prostu opowiedzieliśmy Lily Aldridge i jej Givenchy Antigona, których wciąż nie wydaje się mieć dość! Ta torba była podstawą i wydawało się, że nie umarłaby. Ale nieuchronnie ta torba na prezenty ma, podobnie jak większość toreb, i nie ma już tego samego szaleństwa.

Ale czy to wskazuje, że ta torba się skończyła?

Robiłem moje normalne codzienne przeglądanie online i wpadłem na czarną antigone Givenchy wizualizowaną powyżej. Rozpoznałem to idealne i przez chwilę pomyślałem: hej, wciąż lubię tę torbę. Ale czy to kocham? Antygona stała się tak kochana, że ​​osiągnęła punkt nasycenia i podobnie jak wszystkie inne torby, pojawiły się nowe torby, które znalazły się na listach życzeń ludzi. Chociaż nie byłaby to kolejna czarna torba, którą dodam do mojej kolekcji, chcę cię poprosić o twoją opinię w komentarzach poniżej.

Kup klasyczną czarną wersję powyżej za 2 435 USD w Net-A-Porter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *