Category

Przedstawiając torbę Hermès 2002, dostępną do Internetu po raz pierwszy

dla marki z tak dużym wyborem, jak Hermès, marka debiutuje absolutnie nowe projekty nieco rzadko, w porównaniu z jej aspirującymi konkurentami. W większości rynku luksusowych toreb jest koniecznością-Shopers chcą czegoś nowego, a zwłaszcza od marek, które nie mają szczęścia, aby mieć jedną z klasyków wszechczasów w swoich składach. W przypadku Hermèsa nowość jest jedynie dodatkowym bonusem, przynajmniej w postaci nowych toreb-marka jest tak głęboko w klasach o wysokim popularności, że torby z New Day są mniejszą częścią ogólnego równania. Jednak w ośrodku 2018 Hermès zadebiutował torbę Hermès 2002 na pasie startowym i w końcu dotarła na stronę internetową marki do zakupu w USA.

Strukturalnie torba z 2002 r. Jest bardzo podobna do Constance, jeśli chodzi o obecne ulubione Hermès. Podobnie jak Constance, jest to pudełkowa torba do przenoszenia skórzanego paska i charakterystycznego sprzętu, chociaż podpisy są bardzo różne – gdzie Constance używa prostego logo Hermès H w lśniącym metalu, 2002 opiera się na mniejsze, o wiele bardziej abstrakcyjne h z zaokrąglonymi krawędziami. Jeśli nie wiedziałeś, na co patrzysz, możesz nawet nie zauważyć, że był to list, który sprawia, że ​​ta torba jest optymalnym wyborem dla klientów Hermès, którzy lubią konstrukcję Constance, ale nie są w torbach logo.

Ciało torby jest dość sztywne i ustrukturyzowane, z podwójnym kleszczem zewnętrznym, który znajduje się odbijane od wewnątrz z dwoma dużymi głównymi przedziałami oddzielonymi środkową partycją. Na tylnej ścianie wewnętrznej znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, a z przodu znajduje się pełnowymiarowa kieszeń zjeżdżalnia, która spoczywa tuż za przednią klapą, która jest najlepsza na telefon. Zewnętrzna zewnętrzna zewnętrzna torba jest gładka, bez zewnętrznych kieszeni

Hermès nie wymienia długości ani kropli paska torby z 2002 r., Ale potwierdza, że ​​jest regulowany, a zdjęcia sugerują, że będzie wystarczająco długi, aby nosić się na ciało krzyżowe po wydłużeniu. Online torba występuje w dwóch rozmiarach: 20 i 26, które odnoszą się do liczby centymetrów po całym froncie torby. W dostępnym asortymencie mniejsza torba występuje w trzech kolorach, podczas gdy większy jest w dwóch, wszystkie w Evercolor Cieldinkin. Różnica w cenach za dwa rozmiary wynosi 1000 USD: torba z 2002 r. Kosztuje odpowiednio 9200 USD lub 10 200 USD. Sprawdź wszystkie dostępne opcje, które można kupić online poniżej.

Hermès 2002 Bag 20
9 200 USD za pomocą Hermès

Hermès 2002 Bag 20
9 200 USD za pomocą Hermès

Hermès 2002 Bag 20
9 200 USD za pomocą Hermès

Hermès 2002 Bag 26
10 200 USD za pomocą Hermès

Hermès 2002 Bag 26
10 200 USD za pomocą Hermès

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *