Kooba Millie Vertical Consumer

Kooba radzi sobie szczególnie dobrze, tworząc torebki, które są przydatne, funkcjonalne i eleganckie na najłatwiejsze sposoby. Zawsze wypróbowują linie na torebkach, niezależnie od tego, czy są przekątne, czy pionowe, cienkie, grube lub karbowane. Ten pionowy konsument Kooba Millie jest prawdopodobnie najlepszym przykładem tego- linie torby zajmują centralne miejsce.

Zamiast zależeć od stadnów lub ciężkiego sprzętu, aby wypowiedzieć wiosenną instrukcję, ten konsument wraca do tego, co klasycznie tworzy wiosenną torbę: kolor. Dynamiczny turkus to wszystko, co musisz wiedzieć, że ta torba jest stworzona na dni piłek plażowych i lodów.

To, co jest zabawne w torbie, to to, że wygląda na to, że może być duża i bulwiasty pod każdym względem, a uchwyty zbyt miniaturowe, aby ją trzymać. Ale obróć torbę na boki i zaskocz! Jest dość niewielki na bok, co sugeruje, że jego rozmiar jest ładnie proporcjonalny i że zdjęcie stock nieco się nie powiodło, tak jak od czasu do czasu. Kup za pośrednictwem Nordstroms za 595 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *