Category

Recenzja: Chanel Medium Trick Label Flap Bag

Kupowanie mniej, przekazanie więcej, a uważne koszty to gorące tematy wśród ideału sąsiedztwa Purseblog. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pisałem obszernie o moim podobnym do przesyłki, a także z zrównoważonej torebki, a także ujawniłem osobistą trudność, aby trzymać się z dala od pełnych toreb Chanel.

Dlatego jestem bardzo zachwycony zgłaszaniem mojego najbardziej aktualnego znaleziska: torba klapy Chanel Medium Trick z 2008 roku w wyjątkowym stanie. Kupiłem go kilka miesięcy temu, w grudniu 2019 r., Od Realreal. Było to trochę ryzyko, w porównaniu z zakupem na modę (tam odkrywam wiele moich wysyłanych toreb), ponieważ realizacja ledwo wykorzystuje zwroty lub zwroty. Na szczęście ta torba [okazała się] wszystkim, na co naprawdę liczyłem, a także więcej. Oto wszystko, co wymagasz.

Estetyka

Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju tradycyjnej klapy, ta torba ma wszystko, co możesz chcieć z chanel-podwójne łącza łańcucha, pikowane szwy, a także zamknięcie skrętu CC. Chociaż torba ma ponad 10 lat, nigdy nie zrozumiałoby tylko, sprawdzając ją. Chanel Flaps nie zmieniła się równie dobrze, biorąc pod uwagę, że zostały po raz pierwszy wydane, dlatego uzyskanie vintage, ukochanej wersji jest znacznie tańszym, a także zrównoważonym wyborem.

Jeśli chodzi o tę pewną torbę, patentowa skóra i sprzęt są całkowicie nienaruszone. W zamku CC jest lekkie, jednak dla nagiego oka ledwo jest oczywiste. Torba została dostarczona w stanie „bardzo dobre”, choć sugerowałbym, że jest „doskonała”. Na skórze patentowej nie ma ani jednego zarysowania lub zadrapania, a także ledwie żaden rodzaj zużycia wzdłuż przedniej klapy. Podszewka jest czysta, a także każdy zamek błyskawiczny, a łańcuch jest funkcjonalny.

Rozumiem, że skóra patentowa jest nieco kontrowersyjna. Niektórzy mają okropne doświadczenia z materiałem, podczas gdy inni się z tym zachwycają. Jestem zgrupowany z tym drugim, ponieważ odkrywam, że ten materiał znacznie łatwiej jest utrzymać. Deszcz? Nie ma problemu. Szybkie wycieranie, a także wygląda zupełnie nowe. Jeszcze jednym doskonałym dodatkiem do tej torby jest aspekt „tajnej etykiety” na dole. Jest to ledwo oczywiste podczas korzystania z torby za pomocą ramienia. Doceniam to, że nie jest tak krzykliwy, jednak nadal może służyć jako zabawny starter rozmowy.

Podsumowując, czuję się elegancki, kiedy noszę torbę, nawet o wiele bardziej niż moja brygowana klapa chanel. Patentowa skóra naprawdę wyskakuje, służąc jako szybka i prosta metoda podniesienia każdego rodzaju stroju lub podróży – z supermarketu do eleganckiego obiadu.

Użyteczność + funkcjonalność

To moja druga pojedyncza torba Chanel, a także po użyciu jej przez ponad trzy miesiące, mogę pewnie stwierdzić, że podoba mi się ta metoda stylu znacznie więcej niż podwójna klapa. Szkoda, ponieważ pojedyncze klapy były powszechnie przerwane. Odkrywam jednak, że są one nieskończenie bardziej praktyczne niż ich odpowiedniki z podwójnymi klapami.

Biorąc pod uwagę, że ta torba jest znacznie starszym modelem, brakuje jej podwójnego flapu, który odkryłbyś dzisiaj w sklepach, co wskazuje jedyną metodą wykorzystania tego rodzaju wydajności, jest poszukiwanie własnego na rynku uporządkowanym.

Ponadto, ponieważ torba jest patentową skóry, sprawia, że ​​ogólny kształt jest o wiele bardziej elastyczny. Mogę kształtować się o wiele więcej niż w moim kawiorze średniej podwójnej klapie, mimo że mają one dokładnie ten sam kształt, a także wymiary. Chociaż niektórzy patrzyliby na to jako niekorzystne (kształt nieco spłaszcza się, jeśli torba nie jest nadziewana), odkrywam, że jest profesjonalistą. Utrzymuję moje torby na wypchane, gdy nie są one używane w żaden sposób, a także świetne zrozumienie, że mogę kształtować znacznie więcej, ponieważ materiał nie jest tak twardy.

W przeciwnym razie wydajność jest na równi ze wszystkimi innymi tradycyjnymi klapami na rynku, zarówno nowe, jak i stare. Jedynym oszustem jest tylna kieszeń, która jest dość mała. Nie kształtuje mojego telefonu, dlatego powaliłem wynik o pół punktu.

Jakość + budowa

Kiedy pokazano torbę (w oryginalnym pudełku, a także torbie do kurzu!), Była w znacznie lepszym stanie, niż się spodziewałem! Jak zauważyłem wcześniej, zostało to dostarczone w stanie „bardzo dobrego”, jednak stwierdziłbym, że jest praktycznie „doskonały”.

Biorąc pod uwagę, że ma ponad dekadę, pocieszające jest zrozumienie, że torba pozostała w tak niezwykłym stanie. Oczywiście poprzedni właściciel (ów) wyraźnie się tym zajął; Uważam jednak, że jest to również świadectwo niezwykłej wysokiej jakości samej torby.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy wykorzystywałem tę torbę w ciągu ostatnich trzech miesięcy, ponieważ nadal wydaje się dokładnie tak samo, jak kiedy pojawiła się w grudniu. To dla mnie wygrana.

Cena + wartość

Kupiłem tę torbę z 2008 roku za 1596 USD plus podatek. Sprzedawał się na detalu za 1995 USD, jednak w momencie zakupu został powalony podczas 20 procent zniżki. Wiele budżetu na łańcuchy jest o wiele kosztowne! W sklepach średnie klapy detaliczne za 5600 USDell jak na górze. Uważam, że dostałem niezwykłą ofertę na tę torbę, szczególnie myśląc o jej stanie, a także włączeniu karty autentyczności, pudełka i torby na kurz.

Pozostając moc

Można technicznie wejść do sklepu, a także kupić dokładnie tę samą torbę w stylu (minus klapę sztuczki) za prawie 6000 $. (Patentowe torby klapy są obecnie oferowane w wielu butikach Chanel. Przyjrzałem się kilku z nich do celów porównawczych).

Bez względu na sezon, worki na średnich klapach są zawsze dostępne. Poza tym, że wiele toreb nie jest inwestycjami, tradycyjny wygląd, w połączeniu z jego bezbłędnym stanem, prowadzi mnie do przekonania, że ​​pozostanie w stylu przez długi czas.

Ogólna ocena

Ta torba szybko stała się jednym z moich ulubionych, ponieważ nie mam wątpliwości, że pozostanie w mojej pierwszej piątce (lub nawet trzech najlepszych) przez wiele miesięcy (i potencjalnie lat!). Gdybym kupił średnią klapę patentową za pełną cenę, uważam, że niepokoiłbym się, że ją wykorzystam, a także niezadowolony, że wydałem wszystkie te pieniądze na torbę. Zrozumienie, że zdobyłem torbę, która sprzedaje za potrójną cenę, w połączeniu z jej stanem, jest poważną wygraną w mojej książce.

W tym momencie uważam, że jeśli twoje serce jest osadzone na Chanel, prawie zawsze sensowne jest udanie się wstępnie ukochaną drogą. Czy w tej chwili patrzysz na jakiekolwiek upoczęczone torby?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *