PURSEFORum Roundup – 12 czerwca

Hej, rodzina Purseblog! Dawno się nie widzieliśmy? Wróciliśmy do świeżego zaokrąglenia torebek, zawierającego świetne oferty nowych dodatków, a także kilka niesamowitych pasteli. Jeśli jesteś nowy w grze, witaj! W każdy piątek kopiemy głęboko na forum, aby zachować taką samą datę na bieżąco, jak i największe wydarzenia TPF. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pamiętaj, aby dołączyć do TPF, abyś mógł wziąć udział w rozmowie, a także połączyć się z innymi entuzjastami torebek. W tej notatce chodźmy!

Zaczynamy naszą podróż do nowego forum z nowicjuszem Hermès. Członek Porbulerias podzielił się świeżym anemonem Evercolor Tiny Roulis w „Jaki jest Twój najbardziej obecny zakup Hermesa?” wątek. Gratuluję Twojego nowego piękna!

Następnie członek Smirygirl podzielił się swoim niesamowicie cudownym nowym Dior w wątku „książka”, jak muszę powiedzieć, może to być jedna z moich preferowanych wersji torby. Sprawdź nasz najwyższy przewodnik po torbie po książce Dior, aby uzyskać więcej opcji.

Kolejne ogromne gratulacje pojawiają się naszemu członkowi Baninny za dołączenie do małego klubu! Możesz odkryć o wiele bardziej malutką dobroć w „mini ~ mini ~ mini! Tiny Flap ”w Chanel Clubhouse. Czy jesteś też niewielkim entuzjastą?

WOW! Miałem obsesję na punkcie tego odwołania Taypolo opublikowanego w wątku „Marmont Pastel Colours”. To naprawdę najlepszy odcień niebieskiego.

Jeśli kiedykolwiek byłeś ciekawy Moyant, nasz członek Quadmama opublikował niezwykle przydatną ocenę swojego nowego premiera Gaby w „Oficjalnym wątku Moynat”. Warto to sprawdzić, czy chcesz poszerzyć swoją kolekcję.

Ostatnio naprawdę miałem oko na wątek „Polène torebki”, w którym członek SurveyWt opublikował swoją nową beżową piękność. Jestem wdzięczny, że wymiana się wypracowała, jak rozumiem, mówię za nas wszystkich, kiedy stwierdzam, że nie mogę się doczekać, aby zobaczyć tę torbę w akcji!

Gdy kraj powoli otwiera się, a także wszyscy zaczynamy wychodzić z najlepszymi torbami, mam nadzieję, że wszyscy pozostaną w świetnym zdrowiu. Patrzę w przyszłość, aby zobaczyć, jak twoje torby otrzymują bardzo potrzebne słońce w nadchodzących tygodniach! Do zobaczenia następnym razem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *