Wypełnij pustkę: woreczka do włosów z nadrukiem dla zwierząt dla zwierząt jest…

Amanda i ja zbieramy nasze mózgi, próbując dowiedzieć się, o czym napisać w zeszłym tygodniu. Świat mody jest w uścisku, ponieważ przygotowania do tygodnia mody finalizują się, a sklepy zaczynają zrzucić wiosenne kolekcje i przewidują jesień i zimę, co wskazuje, że do omówienia jest niewiele istotnych zapasów. Dlatego ten tydzień jest najlepszy na siedem dni prezentów i trochę wypełnienia pustej zabawy.

Odciski zwierząt nigdy nie wyjdą z mody. Niektóre sezony inne nadruk króluje najwyższe, ale pomysł jako całość jest tutaj, aby zostać. Nowicjusz nie tylko to zrozumiał, ale wiedział, że wielu z nas utknęło na tym, który druk kupić, i być może stworzył torebkę z cielęcia z nadrukiem dla zwierząt z półprzewodnikiem z półprodkowym drukiem i pół węża.

Pomysł jest sprytny; Zetrzyj dwa pożądane odciski zwierząt i umieść je na modnych teksturowych włosach cielęckich. Jednak gotowy produkt może pozostawić trochę zakutowanych. Rozumiem oryginalny pomysł i interesujący urok tego sprzęgła, ale po prostu nie jest dla mnie. To jest dla ciebie? Uzyskaj za pośrednictwem netto-A-Porter za 465 USD.

Wypełnij pustkę: woreczka do włosów z nadrukiem dla zwierząt dla zwierząt jest ______________.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *