Isabel Marant chce, abyś ubierał się jak Paryżan Paryżowy (co?)

Isabel Marant Melly Hafted Bag, 1235 USD. Isabel Marant Malou Emebelled Suede Clutch, 1080 USD. Oba za pomocą netto-a-porta.

Uważaj, mam zamiar popełnić bluźnierstwo mody: uważam, że Isabel Marant jest trochę żmudna. Oczywiście podoba mi się jej ubrania na poziomie estetycznym. Istnieje powód, dla którego każda supermodelka i redaktor po tej stronie Berlina jest sfotografowana w Marant prawie nieustannie; Jej praca jest nienaganna. Ale między jej odrodzeniem nad kobietami z piersiami a jej głuchą zawłaszczeniem nadruków rodzimych kultur, które świat zachodni prawie całkowicie zatarł, wydaje się, że zamieszkuje każdy negatywny francuski stereotyp, który dotyczy umysłu.

To powiedziawszy, nosiłbym tam koraliki z tej burgundowej torby. Isabel Marant Malou ozdobiony zamsz. Tak, i trochę się za to nienawidzę. Dlaczego ludzie, którzy mnie denerwują, muszą czasem robić takie ładne rzeczy?

Nadal wydaje mi się dziwnie, że projektantka znana ze swojej trwałej francuskiej podjęła decyzję o zajęciu pracy w 2011 roku w kierunku, który jest wyraźnie oparty na rodzimej Ameryce, ale może lubiła tańce z wilkami i zainspirowała się wszystko czy coś takiego . Z mojego tonu sama myślę, że wy, mężczyźni, mogą dość wyraźnie przeczytać moje wewnętrzne zamieszanie w tych torbach. Z jednej strony wyciągnąłem się z mody, która zawierała kogoś, kto wydaje się przynajmniej trochę wapidy. Z drugiej strony naprawdę kopię te torby i nie są one wyjątkowo wycenione, kolejną rzeczą, dla której znany jest Marant.

Jestem tak skonfliktowany, chłopaki. Przejdź przez Net-A-Porter za odpowiednio 1235 USD i 1080 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *