CC 138: The Holy Trinity Collector

W dzisiejszej części sponsorów garderoby satysfakcjonujemy CC 138, entuzjastę torebki pochodzących z Australii, która zbiera torby od dwóch dekad. Ten kolekcjoner zgromadził masywną, a także wyjątkowo wybitną kolekcję toreb, obejmujących torby z Świętej Trójcy (Hermès, Louis Vuitton, a także Chanel), a także wiele więcej! CC 138 zaczęła zbierać torby w połowie lat 30., a także chociaż przyznaje, że w pewnym momencie ma trudności z jej praktykami zakupowymi, w tym momencie jej zakupy są dokładnie wierzone.

Znakomita, a także znacząca kolekcja nie powstrzymuje tego kolekcjonera przed pożądaniem jej następnego zakupu, Hermès Kelly, a także jest obecnie na wyspie Ban-Island, oszczędzając na to. Ten kolekcjoner ma tyle szczęścia, aby mieć partnera, który popiera jej pasję, choć nie rozumieją uroku zbiorczej kolekcji torebek. Sprawdziłem pełne CC, a także sprawdź zdjęcia z garderoby CC 138 poniżej!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 55
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Australia Zachodnia
Zawód: księgowy
Przemysł: zarówno podatek, jak i doradztwo firmy
Wynagrodzenie: 130 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 300 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? tak

Jak liczne torby posiadasz? 60-ish

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Givenchy Pandora Medium

Givenchy Nightingale Medium x 2

Longchamp Mademoiselle

LV Pochette Metis

LV Fast Bandouliere 25

LV Fast Bandouliere 25 empreinte

LV Fast 30 odwrotny monogram XL

LV Nano Speedy

LV Multi Pochette Accessoire

LV Palm Springs Odwraca mini

Lv alma bb w galet epi skóra

LV Neverfull World Tour

Lv neo noe

LV Dżins Wejdź na torbę

Torba kamery wideo Saint Laurent

Saint Laurent Little Loulou Puffer

Loewe Litt

Valentino Candy Stud

Hermès Evelyn

Chanel Jumbo Caviar Black

Chanel Medium Tradycyjny kawior

Chanel Mały ponowne wydanie All Black

Chanel Mały prostokątny w oliwkowym

Chanel, mój idealny mały w czarnym kawiorze

Chanel Sezonowa torba klapy

Chanel Coco zajmuje się średnim czarnym

Chanel 19 w beżu

Chanel Reissue 225 w beżu

Chanel Little Coco zajmuje się opalizującym turkusem

Lady Dior Medium w Rose

Dior Medium Bobby

Torba miasta Balenciaga (wiele w różnych kolorach)

TOTE MANSUR GAVRIEL

Torba kontenerowa Mansur Gavriel

Bally Snakakinkin weź torbę

Longchamp skórzane torby krzyżowe, a także kilka wersji LE PLIAGE

Victoria Beckham Black Top Deal z torbą

Ile warta jest Twoja kolekcja? Nie liczę jednak co najmniej 50 000 $.

Jaka jest Twoja wiele kosztownych torb? Chanel, mój idealny mały mały, za który musiałem zapłacić premię z sprzedawcą.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Moje kawałki Chanel – nigdy nie wierzyłem w moje najśmielsze sny, że będę właścicielem jednego!

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? 34 – LV Galleria (które teraz sprzedałem)

Czy jest jakaś konkretna torba, którą chcesz kupić następny? Hermès Kelly 28.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Światowa podróż Neverfull ma wartość emocjonalną, ponieważ została kupiona przez pieniądze, przekazano mi moją mamę, moją Chanel 19, która była niespodzianką od mojej drugiej połowy (który stawia moją obsesję na punkcie torby, mimo że nie może zrozumieć odwołania) jako odwołania) jako odwołania) Jako moja sezonowa torba na klapę Chanel, która była moim zakupem od mojej pierwszej podróży do Paryża.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie tego, jak jesteś traktowany? Z pewnością – uważam, że jeśli przyniesiesz kosztowną torbę, którą podajesz znacznie lepiej, a także traktowany znacznie poważniej. Zazwyczaj nie przynoszę moich kosztownych toreb do pracy, ponieważ moja niekończąca się noszenie to moja torba do pracy. Jednak chętnie przynoszę je do sklepów lub z przyjaciółmi. Niektórzy dobrzy przyjaciele osądzają moją obsesję na punkcie torb najwyższej jakości, ale witaj, że zawsze stwierdzam „każdy z nich”.

Czy zmieniły się twoje praktyki przenoszenia worków, ponieważ Covid? Nie.

Zakupy

Jak często kupujesz nowe torby? Kiedy widzę coś, co kocham. Jednak umieszczam się na Wyspie Bag Ban, aby uratować dla mojej Hermès Kelly.

Czy pandemia Coronawirus zmieniła twoje praktyki zakupowe lub ogólny sposób myślenia w kierunku luksusu?

Które sklepy najczęściej się regularnie? Chanel w tej chwili, chociaż lubię Mytheresę i Farfetch.

Czy kiedykolwiek kupujesz torebki używane? Gdzie kupujesz używane? Mam jednak tylko wtedy, gdy są w doskonałym stanie od zaufanego sprzedawcy. Zazwyczaj uwierzytelniam je indywidualnie dla własnego spokoju ducha.

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Rzeczywiście, zarówno sklepy konsygnacyjne, a także odsprzedawcy. Czasami w luksusowych grupach FB zawsze jestem ostrożny, ponieważ istnieje wiele horrorów o oszukaniu sprzedawców.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Nie

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? Zdecydowanie! Moje kawałki Chanel są warte o wiele więcej niż za nie zapłaciłem.

Kto wFluencje Twoje decyzje zakupowe? YouTube Influencers, pokazy startowe, Instagram

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? Tak, odkrywam, że jeśli masz świetne połączenie, w którym twój SA rozumie swój styl, a także to, co lubisz, są one bardziej prawdopodobne, że pojawią się dla ciebie, gdy pojawią się produkty „gorące”.

Dlaczego lubisz zakupy, poza uzyskaniem czegoś nowego? Lubię terapię detaliczną! Lubię dobre rzeczy, takie jak drobna biżuteria, designerskie torby, designerskie buty, designerskie odzież (tylko ponieważ wysoka jakość jest zazwyczaj lepsza). W dzisiejszych czasach jestem o wiele lepszy – 10 lat temu z pewnością pomyślałbym o sobie Shopaholic. W dzisiejszych czasach myślę o tym, jaki jest zakup, wysokiej jakości i długowieczności, a także od pracy domowej przed wprowadzeniem zakupu.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? W niektórych przypadkach – odkrywam, że mam znacznie lepszą obsługę, jeśli mam kosmetyki, a także dobrze ubrane. W dzisiejszych czasach, odkąd mam świetne połączenia z SA w różnych sklepach projektantów, zazwyczaj odwiedzam, aby upewnić się, że mają czas na spędzenie ze mną.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Ja i mój mężulek.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? Nie

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Tak! Torba motocyklowa Balenciaga w serwisie eBay – Pamiętaj, że nie rozumiałem, że to wówczas podróbka. Nigdy teraz nie kupuję toreb w serwisie eBay.

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Nie, mam przestrzeń w torbie, w której torby są prezentowane.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Nie mogę uwierzyć w żaden.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał trudności z uzależnieniem od zakupu? W przeszłości tak. Jednak teraz z wiekiem mam jasność, a także o wiele więcej samookaleczenia.

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Buty designerskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *