Miu Miu Buffalo Stone Hobo & Platform Slide

Tak, wiem- byłem w tym tygodniu ospały. Po prostu powiedzmy Vladowi dzięki, ponieważ był on tak doskonałą osobą, która nadąża za tym dla mnie, gdy zajmowałem się innymi problemami. Powrót do serwisu z niczym innym jak torbą, a także kombinacją pokazu. Powiedziałbym, że sprytny uroczy! Naprawdę wierzę, że pasująca kombinacja jest wiele razy ogromnym plusem (choć często w dziale logo wydaje mi się trochę trochę). Więc kto chce dopasować uroczą torbę Miu Miu, a także parę butów? Ja ja ja!!

Duo MIU Miu Buffalo Stone Hobo & Platform Slide z pewnością sprawi, że zrobisz podwójne ujęcie. Najpierw chodźmy do torby, który z programu przykuł moją uwagę. MIU Miu Buffalo Stone Hobo wprowadza nieco etniczny styl dzięki niebieskim Buffalo Stones, a także złotych ćwiekach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz ciemnobrązową, czy białą skórę, stwierdziłbym, że w każdym razie zrobisz świetne postrzeganie. Istnieje odłączany pasek do noszenia, który nieco oszałamia mój umysł, ponieważ dlaczego miałbyś go zdjąć? Tak, nie, jednak pierścienie dodają trochę dodatkowej zabawy. Z przodu znajduje się sznurka z regulowanym paskiem, a także logo MIU MIU. Ta torba przykuła moją uwagę, a ja wierzę, że kilku z was też może się spodobać! Czy jednak lubisz biały czy brązowy? Dasz się biel? Jeśli ten hobo pasuje do ciebie, zdobądź go z Neimanem Marcusem za 810 USD.

A dla was wszystkich kobiet, które lubią buty, kto nie?, Pasujące slajdy mogą cię raczej szczęśliwi. Pasująca platforma MIU MIU może sprawić, że twoje bite tootss są raczej zachwycone (oczywiście na wiosnę!) Wykonane z białej skóry, a także pokazując złote kołki, te slajdy sprawiają, że chcę uzyskać pasujący zestaw idealny. Dla jeszcze ładniejszego kobiecego dotyku jest biały skórzany kokardka idealna na górze zjeżdżalni. Teraz, chociaż ułożona pięta 3 3/5 ″ nie jest ogromna, jest dla mnie równie ogromna. Wolałbym nie wierzyć nad Vladem lub wszystkich innych! Podeszwa jest podeszwa platformy drewnianej. Nab za 295 USD z Neimanem Marcusem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *