Category

Kombinacja Chanel Little Skórzana na jesień 2011

Ponieważ wiele naszych artykułów obejmuje torebki, mniejsze akcesoria są od czasu do czasu pomijane. Ponieważ mniejsze produkty spędzają dużo czasu zasłonięte z widoku, często nie są one tak wyraźnie ozdobione jak torby, które nosimy jako część naszego zewnętrznego zespołu, co wskazuje, że nie dostają tyle miłości na blogu. Jednak od czasu do czasu pojawia się kolekcja portfeli, a także małe kawałki, które powinny mieć lepsze badanie.

Witamy kombinację Chanel Little Skórzane produkty na jesień 2011. Linia obejmuje kolekcję portfeli, torebkę monet, uchwyty na karty, kluczowe uchwyty, torby do makijażu, obudowę iPhone’a, a także sprzęgło iPada. Wraz ze słynną estetyką Chanel 2.55, wszystkie elementy działają starzone skórę cielęcką z płaskim pikowaniem romanowym.

Wybierając akcesoria, lubię wybierać kolory, których zwykle nie używam do codziennych torb. Podoba mi się, że Chanel łączy tradycyjną zabawę, łącząc swój wyrafinowany styl z metalicznym złotem, a także srebrną skórę. Nigdy nie byłem wielkim entuzjastą metalicznych skóry, więc posiadanie go jako akcesorium jest fantastyczną opcją.

Podczas gdy iPad jest inteligentny, a także chcesz uzyskać dostęp do niego szybko, aby grać w zdenerwowane ptaki, ciesz się filmami, a także sprawdzony w Purseblog, czy nie byłoby niezwykle stylowe, aby go wsunąć i wychodzić sprawy Chanel? To jest produkt, który najbardziej sobie wyobrażam. Kolekcja trafi do sklepów Chanel pod koniec września 2011 r. Który produkt jest Twoim ulubionym?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *