Lustworthy: YSL Mini Cabas Chyc w Skye Blue

W jakiś sposób, gdy postawiłem narzuconym zakazie zakupu, ciągle odkrywam się w zakątkach sieci, które domem są najwspanialsze torebki, których moje serce nie może przestać wyścigi. Zaczęło się kilka dni temu od wspaniałego sprzęgła koperty Rockstud Valentino Crocodile, a także marzyłem o tym mini Cabas Chyc w Skye Blue.

Powiedziałem Refinery29, że ta precyzyjna torba jest jedną z pięciu rzeczy, które teraz pożądam, a moje uczucia pozostają takie same. Cabas Chyc emanuje damskim urokiem, który trudno jest odkryć, kiedy tak wiele innych torebek jest gorączkowo ustanawiające przesadne szczegóły. Nie wspominając już o prawdzie, że ten kolor jest z tego świata wspaniały – to znaczy, mów o uspokajaniu Skye Blue.

O ile nie lubię, aby nie być w stanie kupić tej torby w tym bardzo momencie, pozostawia mi to poczucie tęsknoty, a także chęć, że podoba mi się. Każdy musi pamiętać, jak to jest naprawdę czegoś chcieć, umieścić go na liście pożądanych, a także pracować nad oszczędzaniem.

YSL uderzyło ogromnie z kilkoma wybitnymi torbami, w tym MUSE, a także Muse II. Jednak wprowadzenie Cabas Chyc przypomniało mi, że w świecie akcesoriów istnieje zarówno piękno, jak i elegancja. Ten mini rozmiar ma również pasek na ramię, jednak uważam, że ciało torby jest bardzo duże, aby kształtować swoje codzienne niezbędne rzeczy. To jest torba, której pożądam, a może, może po prostu złamię zakaz zakupu. Kup przez YSL za 1795 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *