Chloe Iris Strass Crochet Hold

Czy możesz spojrzeć na przedmiot i zobaczyć ilość czasu i pracy, która się w nim pojawiła, uzasadniając w ten sposób cenę? Zrobiłem to z kilkoma torbami w mojej kolekcji, w tym z moich Hermes Birkins. Cena dla Birkina jest najwyższą linią torebki, ale kunszt, który trafia do torby, sprawia, że ​​uzasadniam cenę. Są inne torby, z którymi po prostu nie mogę się zgodzić, a ta torba Chloe jest jedna.

Chloe Iris Strass Hold jest bez wątpienia piękny, ale jest tak drogi. Na przykład naprawdę drogi. Rodzaj drogi, który sprawia, że ​​pytasz, czy ta torba jest wykonana z czystych złotych płatków. Widzisz, jest to wydłużona szydełka z kości słoniowej z ozdobą Strass Swarovski. Kryształy dodają oszałamiający akcent na szydełkowym korpusie i ubierają torbę. Mam na myśli, że kryształy mogą dodać cenę. Zakładam jednak, że jest to również proces tworzenia tej torby, która tak się dzieje.

Właściwie podoba mi się to sprzęgło. Jest to odświeżające i dodaje materiały, których normalnie nie widzimy w świecie torebki. Ale o ile każda osoba może powiedzieć, że jest to utwór inwestycyjny, identyfikacja cen jest naprawdę wygórowana. Koszęt będzie również o wiele łatwiejszy, szczególnie w kremowym kolorze. A potem, jeśli stracisz kryształ. To osobiście doprowadziłoby mnie do szaleństwa.

Podczas gdy znajduje się złota rama i wewnętrzna kieszeń woreczki, zastanawiam się, czy szydełko z czasem zacznie się nieco opadać. Musisz zauważyć, że w magazynowych obrazach zostanie skonfigurowany tak idealnie, jak to możliwe, ale nadal wydaje się nieco garbaty pod niektórymi kątami. Nadal podoba mi się pomysł tego trzymania i materiałów używanych razem, ale ogólny produkt jest dla mnie nieco słaby i zbyt drogi. Przejdź przez netto Portera za 2360 USD.

Co sądzisz: zawyżona lub wycena idealna do użytych produktów?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *