PURSEFORUM ROUNP – 24 kwietnia

Piątek! Chwalebny, wspaniały piątek! Jesteśmy tutaj, aby powitać Cię w naszym regularnym zgiełku z Halls of the Purseforum, gdzie w tym tygodniu odkryliśmy wspaniałe ekspozycje w Rebecca Minkoff i Céline. Podobnie wpadliśmy w Proenza Schouler i złapaliśmy niektórych z naszych członków, modelując kilka doskonałych nowych toreb. Dzięki za dołączenie do nas!

W tym tygodniu MIAH1000 wpadł do Céline, aby pochwalić się tym cudownym nowym sprzęgłem wraz z ujęciami modelowania. (Nawiasem mówiąc, nie zatrzymał się na jednym.) Aby zobaczyć resztę, zobaczyć ten wątek. Msaspiringnomad strzelił tę elegancką torbę bagażową, która przychodzi nam również ze szczęśliwą historią!

Wszyscy rozumiecie dokładnie, jak bardzo lubimy widzieć słowa „natychmiastowe ujawnienie”, a także program, który rozumiesz, mamy raczej podobny do toreb w genialnych kolorach. Możesz sobie wyobrazić, że ta natychmiastowa ekspozycja jest prawdziwą gratką, a także musimy udzielić specjalnego powiedzenia podziękowania dla Catash za podzielenie się z nami jej uroczej kolekcji.

W szklanym pantoflu odkryliśmy wątek, który zadaje (i odpowiada!) Million Dollar Pytanie: Które obcasy projektantów są najbardziej wygodne? Ten długotrwały, a także widoczny wątek członkowie nadal oceniają przemyślane wybory, które mogą po prostu modyfikować twoje życie-lub życie stóp.

Również w szklanym pantoflu wpadliśmy do najnowszego wątku zakupu butów, a także odkryliśmy te dość rockstudki z Brittney6. Nawiasem mówiąc, wygodne mieszkania zajmują centralne miejsce w tym wątku, w którym tej wiosny znajdziesz wiele inspirujących koncepcji dla wyluzowanych butów.

Czy zmienisz gdziekolwiek w tym roku na wakacje? Jeśli tak, Rebecca Minkoff ma dla ciebie coś dla ciebie, a także odkryliśmy to w kwietniu w czerwcu. To tylko jedna z wielu uroczych toreb, a także sprzęgła nasi członkowie. Jeśli kwiecień jest jakimkolwiek wskazaniem, ten wątek będzie świetny czas na kilka następnych miesięcy! Pamiętaj, aby sprawdzić nową torbę Arthrosphere, a także odsłonięcie tego 5-zip mini, cudowna torba z milionem zastosowań.

Nie biedne jak na pierwszą torbę, prawda? Och, a także mówienie o wakacjach, kiedy uporządkujesz torby, pamiętaj, aby zatrzymać się w Bon Voyage. To nasza podmiot podróży, w której możesz poradzić sobie z resztą szczegółów potrzebnych na wspaniałe wakacje!

Kat Madridista zachwycił tłum w Proenza Schouler w tym tygodniu. Kat zauważył ten mądry PS11, a także potraktował nas natychmiastowym ujawnieniem. To robi dwa PS11 dla KAT! Możesz wyjąć jej ujęcia modelki, oprócz świetnych okazji innych członków pokazujących swoje torby Proenza Schouler, w wątku PS w akcji. Większość naszych podforum ma wątek poświęcony naszym członkom za pomocą swoich torb, a także jest wspaniałą metodą zrozumienia mniej znanych toreb w linii projektanta (i zrozumienia naszych członków)!

Dziękujemy za wrzucenie. Mamy nadzieję, że te regularne podsumowania zapewniają doskonałe szanse „wskakowania” na torebkę. Rozmawiamy na wiele interesujących tematów, a nie tylko projektantów. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył, niezależnie od tego, czy entuzjazm jest moda, podróż, ogrodnictwo czy cokolwiek, co ma na myśli. Wrócimy ponownie w następny piątek, a tymczasem, spędzimy wspaniały tydzień!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *