Marc autor: Marc Jacobs Kelsey z zapinany na zamek torba

To jest niesamowite. OK, cóż, ta torba jest niesamowita z kilku powodów, ale jeden z nich musi zakończyć nazwą torby. Jak wiedzą wszyscy miłośnicy torebek, wielu projektantów używa nazwisk ludzi w nazwiskach niektórych torebek. Projektanci, z którymi rozmawialiśmy, mówią, że czerpią inspirację ludzi o tych imionach, a także o tym, co ucieleśnia ktoś o danym imieniu.

Niestety nie miałem okazji porozmawiać z panem Jacobsem o jego inspiracji za jego konkretnym stworzeniem, ale muszę powiedzieć, że Kelsey to idealna nazwa. Musisz zrozumieć, mówię to, ponieważ mam kumpla o imieniu Kelsey i szczerze mówiąc, ta torba jest bardzo jej!

Marc autorstwa Marc Jacobs Kelsey z zapinany na zamek torba jest młoda, modna i kolorowa. Tak, wiem, zasadniczo po prostu wyraziłem oczywiste, ale hej, to wszystko prawda.

Ta jasnoniebieska skórzana torba krzyżowa jest ozdobiona srebrnym sprzętem i ma kilka strategicznie rozmieszczonych ozdób zamków błyskawicznych. Długie podejście do paska (kropla 22 ″) będzie ładnie pasować do twojego ciała lub wisi z ramienia. Jest coś, co przypomina mi trochę lat 80 -tych z tą torbą, ale wszyscy wiemy, że kolory i motywy z lat 80. wróciły do ​​mody. Podczas gdy zazwyczaj odchodzę od mnóstwa zamków błyskawicznych, tak naprawdę lubię ozdoby zamka błyskawicznego na tej torbie. I oczywiście jest kolor, jak nie możesz się zakochać w tym kolorze. To z pewnością torba zarówno mojego kumpla Kelsey, jak i ja kołysałem! Kup za pośrednictwem Net-A-Porter za 360 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *