Spotlight: Caitlin Donovan z imienia Christie

Caitlin Donovan

Zawód
Wiceprezes/ szef sprzedaży, torebki i akcesoria

Instagram
@ChristieShandbags & @raisindonovan

Opowiedz nam o swojej torbie:
Hermès Black Vache Liegee Birkin 30 ze złotym sprzętem z 1997 roku. Kupiony na rynku wtórnym.

Opisz swoją pracę i obowiązki:
Jako specjalista Christie moja praca pociąga za sobą współpracę z klientami prywatnymi w USA, którzy chcą przygotować swoje kolekcje, kupować i sprzedawać. Jako szef sprzedaży pracuję nad kuratorem aukcji 2-3 razy w roku Aukcje torebek i akcesoriów w Nowym Jorku-dostanie się, a następnie współpracuję z moim wspaniałym zespołem Christie, aby katalogować, sprzedawać i sprzedawać sprzedaż naszym globalnym klientom. Spędzam większość roku podróżując, kierując się za granicą podczas naszych aukcji w Hongkongu i Londynie, aby pomóc amerykańskim klientom w uczestnictwie w tych globalnych sprzedaży. Pomiędzy sezonem aukcyjnym podróżując po USA, aby uczestniczyć w sprzedaży prywatnej i wydarzeniach w kategorii krzyżowej Christie.

Twoje 3 ulubione z tej aukcji online i dlaczego?
Nazwanie ulubionej torby jest jak nazwanie ulubionego dziecka, prawie niemożliwe. Doceniam każdą torbę za ich unikalną tożsamość i cechy. Powiedziawszy to, trzy moje ulubione utwory w obecnej sprzedaży online są następujące:

Jaszczurka Tangerine Birkin 25 ze sprzętem palladowym
Wraz z ewolucją trendów i przejściem w kierunku drobnych iteracji Birkin 25 stał się uważany przez wielu za najbardziej pożądany rozmiar. Jaszczurka jest jednym z najrzadszych mediów, aw jasnym mandarynie pięknym sezonowo przejściowym kolorze. Wszystkie czynniki sparowane na kultowej torbie Birkin sprawiają, że jest to jeden z najbardziej kolekcjonerskich elementów w sprzedaży.

Błyszcząca bleu electrique porosus crocodile mini constance 18 ze złotym sprzętem
Każdego sezonu Hermès wypuszcza różnorodne idealnie barwione odcienie, niektóre stają się szybkimi ulubionymi kolekcjonerami i koneserami marki. Bleu Electrique jest jednym z najbardziej pożądanych odcieni Hermès, aw najlepszej skórze Hermès wykorzystuje Porosus Crocodile, ta konstancja jest wyjątkowym elementem dla najlepszego kolekcjonera.

Black Lamskin Lamskin ze skóry Lamskin i Lucite Frame Bag z antycznym złotym sprzętem
Karl Lagerfeld używa swoich akcesoriów na pasie startowym, aby żartobliwie reinterpretować codzienne obiekty mistrzowskie, kreatywne, bezczelne i piękne torebki, które są pożądane zarówno na rynku podstawowym, jak i wtórnym. Klasyczna torba na klapę zamontowaną na ramie pleksi, ta torba jest świętem kapryśnej kreatywności Lagerfelda i jednego z moich ulubionych elementów Chanel w sprzedaży.

Najbardziej szalona torba, jaką kiedykolwiek widziałeś?
Za każdym razem, gdy widzę torbę Hermès Diamond Himalaya, poświęcam chwilę, aby docenić niesamowitą kunszt. Egzotyczne i rzadkie torby od marek takich jak Hermès i Chanel to coś więcej niż obiekty użyteczne, raczej do noszenia dzieł sztuki.

Widzisz wiele toreb, które przynoszą bardzo wysokie ceny młota. Co sprawia, że ​​torba jest wyjątkowa?
Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że torba jest wyjątkowa – rzadkość, średnia, styl, pochodzenie, stan itp. – a kiedy znajdziesz utwór, który łączy wiele z tych cech, nie jest zaskoczeniem, że widzimy rekordowe ceny na aukcji . Przykładem niezwykłego wyniku naszej niedawnej aukcji w Hongkongu była sprzedaż Hermès S.O. Black Nilo Crocodile Birkin, który oszacował 52 000 – 64 000 USD i sprzedany za 176 116 USD.

2009 Hermes Matte Bleu Brighton Niloticus Crocodile Birkin 35 z PHW – Oszacowanie: 30 000 – 40 000 USD

Twoja wymarzona torba?
Myślę, że nie ma nic piękniejszego ani eleganckiego niż Hermès Selier Kelly w skórze Calfbox ze złotym sprzętem.

Wskazówki dla naszych czytelników na zakupy internetowe Christie
Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym na aukcję po raz pierwszy szukającą umowy o kradzież w stylu vintage, czy najlepszego kolekcjonera torebki, szukając jednej z najrzadszych i poszukiwanych egzotycznych torb skóry na świecie, jest coś dla ciebie na aukcji torebki online . Nie zastraszaj nazwy domu aukcyjnego, aukcje online są intuicyjne i mogą być najlepszym miejscem do zdobycia najnowszego dodatku do rosnącej kolekcji torebek.

Ulubione miejsce do jedzenia w Nowym Jorku?
Jako urodzony i hodowany New Yorker mam tak wiele! Ale jeśli muszę wybrać, jednym z moich ulubionych lokalnych miejsc jest Il Cantinori w Greenwich Village.

Jakie są fajne zalety twojej pracy?
Podróż. I oczywiście szafy.

Jakie są niektóre czynniki, które spowodują przekroczenie oczekiwanej ceny? Jakieś szczególne wartości odstające, które wyróżniały się w twojej karierze?
Te same cechy, które sprawiają, że torba jest specjalna, to często czynniki, które prowadzą do torby przekraczającej oczekiwane szacunki aukcji. Kiedy torba jest rzadka i wydana w ograniczonej ilości na rynku podstawowym, klienci są zmuszeni do pozyskiwania tych pożądanych elementów na rynku drugorzędnym, aukcji. W przypadku rzadkich utworów konkurencyjne licytacje wielu najlepszych kolekcjonerów często mogą powodować wysokie ceny końcowe. Miałem szczęście być częścią garstki aukcji w mojej karierze z torebkami, które pobiły rekordy dla najdroższej torby tego rodzaju, jakie kiedykolwiek sprzedano.

Czy są EwaR OBECNY Jakieś przykłady, o których możesz pomyśleć?
Absolutnie. Kieruję wszystkich pojawiających się kolekcjonerów do wspaniałych ofert, które należy mieć na każdej aukcji. Oprócz upragnionych elementów kolekcjonera, zawsze mamy szeroką ofertę toreb w stylu vintage i designerskich w pięknym stanie na sprzedaż za ułamkiem ich obecnych cen detalicznych.

Zajmujesz się wieloma kolekcjonerami torebek. Jakie są jedna z najbardziej szalonych szaf to, w których kiedykolwiek byłeś?
W ciągu dnia widziałem wiele pięknych kolekcji i szaf, nie ma dwóch takich samych. Każda szafa, która posiada kolekcję klienta, jest artystyczna i wyjątkowa sama.

Co jest dzisiaj w twojej torbie?
Okulary przeciwsłoneczne Tom Ford
Portfel Goyarda
Goyard Beauty torebka
Z Daily Essentials: Bigelow Lip Gloss, Ouai Anti-Frizz Hair, Valmont Eye Crème, biologiczne nawilżanie nawilżające
Celine (dodatkowy zestaw) kolczyków
Mophie Charge Pack
Obecny katalog aukcji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *