Linea Pelle Dylan Medium Carry

Niedawno otrzymałem ofertę na cały trend „torby z ćwierkaniem”, jednak nadal jestem trochę zaniepokojony. Zanim zobaczyłem linię Pelle Dylan Medium Tote, nie natknąłem się na jedną torbę, którą naprawdę nosiłem. To zrobiłbym z wielu powodów.

Dla mnie wiele worków z ćwierkaniem wydaje się tak samo przeważnie, a także nieco niebezpieczne dla mojej dłoni w sytuacji szponowych czubków. Jednak to noszenie ma bardzo niewiele, ale dobrze umieszczoną stadning; owija się wokół podstawy torby, a także zszywek na górze, a także podstawę paska, łącząc paski z torbą. Co więcej, sprzęt i zamki są dokładnie tym samym jasnozłotym odcieniem, co zaokrąglone kołki, strumieniowe styl całej torby.

Połączenie zamków błyskawicznych, a także stadnów nie jest zbyt rocker, jak można się spodziewać, jednak stanowi mile widziane zestawienie maślanej, prawie miękko pomarszczonej włoskiej skóry; Szorstka lśniąca kołków, a także postrzępienie zamka błyskawicznego dodają wyluzowanego akcentu tej skóry. Ostateczny, preferowany dotyk ma metodę zdejmowanego paska do przenoszenia, która, jeśli jest noszona, umożliwia ciężkie paski do przodu nad torbą, co daje chłodny wygląd. Zdobądź linea Pelle za 425 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *