Yves Saint Laurent y Tote

Naprawdę nienawidzę przyznać, że Heidi Montag zainspirował mnie do zrobienia, mówienia lub myślenia, ale w tym przypadku Tote Yves Saint Laurent y, muszę przyznać, że tak zrobiła. Kilka dni temu pisałem o niej, która nosi tę konkretną torbę w torbie w tym stylu, i odkąd ją zobaczyłem, byłem zaintrygowany.

Megs, który zidentyfikował torbę ze zdjęć Heidi, zostały opowiedziane przez panie na forum YSL, że torba była z zeszłego roku i nie jest już dostępna, ale nie kocham nic więcej niż wyzwanie. Z przyjemnością znalazłem dziś czarną wersję na Bluefly i pomyślałem, że skoro nie widziałem torby wcześniej, może ty też nie. I tak naprawdę warto to zobaczyć-użyta skóra jest tak godna śliniarza, że ​​praktycznie sprawia, że ​​chcę go pogłaskać przez ekran komputera.

Heidi najwyraźniej używa jej do podróży i chociaż nie mogę poprzeć żadnej innej decyzji życiowej, jaką kiedykolwiek podjęła, myślę, że byłoby to świetne podręcznik. Jest pojemny i ma dwie różne umowy z opcjami, w zależności od tego, co jeszcze nosisz. Musiałbym zobaczyć to osobiście, aby zdecydować, czy skóra jest wystarczająco trwała, ale lekka iteracja Heidi wyglądała całkiem idealnie po jej lotu z Meksyku. Kup za pośrednictwem Bluefly za 1596 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *